Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje 406 1.8 16V 1996 Už je to ok


Libiček

Recommended Posts

Zdravím všechny tady.Mám problém se startováním,asi měsíc zpátky jsem ráno syna odvezl do školky a odpoledne chtěl vyrazit pro něj ale už jsem nenastartoval.Auto zůstalo 2 noci na mrazech a pak ve firemní garáži v teple a zase nic.To že mi praskla přední pružina a vysypalo se ložisko uložení je v dané situaci nepodstatné(nervy mám ještě teď:bacha:grr stalo během těch 2 mrazivých nocí) nicméně je měsíc v čoudu a pořád nic,točí jako blázen,jiskří jak prskavka ale nechce to potvora dotáhnout do konce.Byl jsem na školení a proto píšu až teď,jinak pojistky zkontrolované a taky nic.budu rád když někdo pomůže radou,po případku zkušenostmi díky moc Libiček.:papa

[upravil dne 30.3.2011 15:57 Libiček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak, ze to nestartuje po tom, co praskla predni pruzina je podstatne. Otevri kapotu, najdi vedle hrnce posilovace brzd takovou kosticku s cernym nebo cervenym gumovym krytem a z vrchu na ni mackni, zamackne se takova kulicka, ktera je jako bezpecnostni kontakt pro pripad narazu, prerusi tak napajeni palivoveho cerpadla, aby netlacilo benzin

pak napis jak jsi dopadl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké DÍKY Pánům:Ferry a Ozzy,díky moc po zamáčknutí spínače auto nastartovalo,ani nevíte jak jsem si ten zvuk vychutnával:):),a moje manželka ještě víc.Ještě se vyjádřím k onomu dnu kdy se to vlastně stalo,po příjezdu do práce se mi auto malinko zhouplo,ale myslel jsem si že je to díky vyjetým kolejím kde parkuji...no a to byl ten moment kdy vlastně praskla ta pružina,no a když byl u nás ještě ten sníh tak jsem si nevšiml,že je auto níž než normálně.Snad vám někdy poděkuju osobně a nejenom vám ale všem na tomhle Fóru,člověk se učí každý den.Ještě jednou díky :papa:roker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...