Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS s ESP...pořád neopraveno


rudamiky

Recommended Posts

Zdravím lidi...

mám 307 1.6 16V a pořád mi svítí ABS s ESP...je možné že mi po výměně čidla mi tam dal jiné čidlo než tam mělo být?mám totiž ESP...a na diagnostice mi hlásí chybu levého zadního kola...stále ukazuje že to kolo točí 655 km/h i když se čidlo vytáhne....nevíte co by to mohlo být...při bržedění trochu kope brzdový pedál jako kdybych brzdil na sněhu ale kope to i při lehkém brždění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus odpojit (rozpojit konektor) jiného čidla, jak se to bude chovat na diagnostice. Pokud to bude stejné, tak je někde přerušeno vedení k čidlu, pokud to bude jiné, tak může být problém v kabeláži auta, nebo přímo v ŘJ ESP/ABS. Ještě zkontroluj při odpojeném akumulátoru konektor na ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednu upřesňující otázku. Když rozpojíš konektor vadného čidla co se stane? Hlásí to pořád chybu a rychlost 655km/h? Výše píšeš \"i když se čidlo vytáhne\", tím je myšleno mechanické vytažení čidla z uložení, nebo rozpojení konektoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to přesně nevim,řekli mi v servisu,že když odpojí čidlo od zadního kola tak stále ukazuje stejnou chybu...pořád ukazuje 655 km/hod,nevim jestli vytáhli čidlo s uložení nebo odpojili konektor...tak že to nejspíš bude v kabeláži od zadního kola k ŘJ,a nebo ŘJ odešla...,zase mi řekli kdyby odešla ŘJ tak by to nenačítalo ujeté km...a km to načítá..tak vážně nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...