Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nesvítí brzdová světla


invalida

Recommended Posts

Pravděpodobně to bude ten brzdový spínač,ale pozor,jeho výměna-to je fakt pakárna-správný servisní postup je-demontáž přístrojové desky a to si nedělám zas tak legraci.Dá se to udělat povolením matic sloupku řízení-spustit dolů a pak se tam dostaneš,ale pozor,to jsem udělal,ale ve skutečnosti byl vysunutý,tak jsem ho zamáčkl ten nový směrem dolů a za týden to vycvaklo zpět a opět to nesvítilo.Ten spínač je v plastovém pouzdru s vroubky,kde to pouzdro jsem si objednal orig. v Peugotu,ale doteď ho mám doma,protože by to znamenalo už demontáž přístrojovky,tak jsem tam dopravil vyrobené pomůcce drátu vteřinové lepidlo,zamáčkl jsem to a doteď dobrý.Sám nad konstrukčním řešením inženýrů v Peugotu kroutím hlavou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi blbnul ten spínač, ale demotnáž přístrojovky? to fakt ne, ač to nebylo jen tak. Prostě jsem pustil volant dolů a natáhnul tam prsty ... je fakt, byl jsem pořezaný od ostrých hran, ale spínač se vyměnil. Novej jsem koupil v místních autodílech za malé peníze ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže spínač je dočasně opravený,protože jsem neměl cestu do města abych koupil nový.Spustil jsem volant a tak jsem se k němu jakž takž dostal.Pro chlapa s pořádnou rukou tam toho místa není.Navíc nevím jak je tam ukotven,protože vyšroubovat nešel tak jsem musel zabrat a v podstatě ho vytrhnout a stejně ho tam zpátky narvat.On někdy svítil a někdy ne tak jsem ho rozebral a dosedací kontakty spínače očistil a zase jede.Je to sice pravda jen na dobu určitou,ale zase svítím pokaždé když šlápnu na pedál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ja som mal tento spinac uz uplne spaleny... nechcelo sa mi v Peugeote vyvalit tolke prachy za taku blbinu, tak som ho rozobral, ocistil, spalene miesta som nahradil novymi kontaktmi z relatok, ktore som tam naletoval... a aby som v buducnosti nemusel tento spinac uz menit a rezat si ruky na plechoch, pridal som si tam jedno vykonove rele naviac, takze ked zoslapnem pedal, spinac mi zopne vykovove rele, ktore spina samotne ziarovky... funguje mi to uz roky bezproblemov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...