Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizér řídící jednotky


folvarsky.jiri

Recommended Posts

Zdravím Peugeoťáci, pořídil jsem si jinou řídící jednotku do mého auta. Řídící jednotku jsem předal \"odborníkům\", kteří mi jí měli spárovat s klíčkem. Bohužel ale po tom, co jsem jí vrátil do auta, tak nenastartuji. Řídící jednotka jde jen vyčíst diagnostikou, ale nenastartuji. Potřeboval bych někoho schopného, kdo by mi druhou jednotku dal dohromady. Mám Peugeot 206 1.6i 8v r.v. 1999. Je tu někdo takový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

no a mas k te nove RJ taky kodovou kartu, ktera je potreba k naprogramovani novych cipu immo, pripadne jsi mel koupit RJ i s puvodnimi cipy nebo alespon znat VIN kod auta, ze ktereho ta nova RJ jednotka je, pak se da zjistit kod a nahrat nove cipy immo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

Ahoj,

objednal jsem si u peugeot podle vinu nový kód. Akorát teď jsem si uvědomil, že když jsem koukal do motoru, tak tam bylo na řj napsáno saxo. Asi je řj vyměněna. Ten kód je přímo v řídící jednotce motoru, nebo je v jiné jednotce?

Počítám, že jsem asi vyhodil 150kč a novej kód mi bude k ničemu, co?
Mám k autu jen jeden klíč. Nechal jsem si vyrobit náhradní bez imo a na aliexpress objednal čip s ID45.

Mám doma kabel na diagnostikku lexii, lze vyčíst vin z jednotky?

K autu mám klíč s DO takovej baňatej s jedním tlačítkem a diodou.

Upraveno uživatelem dracekvo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak motor běží i na klíč bez čipu.

Zeptám se blbě. Znovu rozchodit imo je asi utopie, co? Koukal jsem na youtube a viděl jsem tam, že lidi vyčítají kód přes diagnostický konektor nebo přímo z eeprom.
Když už jsem si na ali koupil ten novej čip 😄
A taky jsem si mohl ušetřit 150,- za bezpečnostní kód od peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...