Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trafo na xenon - startovací trafo (ballast) 407


John_Ice

Recommended Posts

Nechci se pouštět do nějakejch pokus hokus a jestli to vůbec má cenu.Ale obracím se na někoho kdo se v tom šťourá a nebo ví jakej je v tom rozdíl.Jestli jenom v rozměrech,přichycení či paticema a nebo napětím u jiných typů traf(307,607 a nebo i u jiných aut).

Jelikož mi nejde,tak chci vědět jestli to má cenu se v tom poštourat a nahradit nějakou alternativou a nebo jíti a prostě koupit novej.

dík za každej postřeh

[upravil dne 1.4.2011 10:33 John_Ice]

[upravil dne 3.5.2012 09:29 od John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro informovanost.

Trafo,které je umístěné pod světlem nemá cenu opravovat,jenom prostě sehnat funkční.Bohužel nejsou moc k sehnání.Na vrakáči buď to tají,že není(bez něj xenon je nefunkční a můžou nasadit cenu,ale když někdo bourá tak mu trafo jde jenom má rozbité sklo,tak co s trafem,ale to je věc názoru) a nebo opravdu není.

Prostě snažit se a snažit,pár lidí mi to slíbilo tu na forku a nic.Musel jsem hledat dál a sehnal jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jelikoz me svetlomety na auta zivi, tak muzu rict, ze neni jedno, cim ballast nahradis.

Nahodou to s univerzalem muze fungovat, viz. prispevek od jozefsv, ale taky nemusi. Vybojka se muze jednou rozsvitit a podruhe uz ne. Pokud sahnes po nejake nahrade, ktera Ti s nejvetsi pravdepodobnosti nebude pasovat na puvodni umisteni, tak zkus treba 10x po sobe svetlomet rozsvitit a zhasnout, jestli vybojka pokazde naskoci. Kdyz ne, tak smula.

Osobne bych ten svetlomet prodal nekomu na pokusy, neco si doplatil a koupil nejaky starsi funkcni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal,ale bylo to děs...jen sem to sem dal,že prostě když se to někomu posere,aby věděli co a jak.že se to nedá opravit-nevyplatí se,když jsem se ptal borečka co jiné trafa opravuje,alternativa zatím žádná.Jenom origoš co stojí cca 8000kč a použité se dají sehnat za 2 000kč ale dost těžce jak jsem psal,nikdo to prostě od světla nesundává.Já sehnal novej nepoužitej taky za 2 000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...