Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake turbo na 307 HDi 79 kw?


dizzi

Recommended Posts

sorry za :xvul ale nedá mi to. Nejdříve se ptáš, jaký turbo tam dát, zda repas nebo nové a aniž by sis vyřešil tohle hned koukáš po vyšším výkonu. Přijde mi to, jako bys honil holuba na střeše a vrabce si v ruce ani neměl ... :D

Straki je určitě odborník a klidně by se ti na auto podíval a řekl by ti co a jak. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůže turbo odejít špatným chipem? Na to by nám jistě odpověděl straki :aut

oddie: kolik máš najeto? tedy vzhledem k tomu, kolik má turbo namotáno...

Samozrejme ze ano,kdyz se dam limiter turba bez rozumu.Ale je zas dulezite kolik to turbo ma a taky samozrejme dulezity je mezikus.

Dizzi nejdriv \"tahal\"info odemne a dokonce chtel hrozne moc zaruku na chip(zajimalo by mne jestli ji ma ted)a certifikat.

Kdyz jsem mu rekl ze mu zaruku dam jenom v pripade ze bude jezdit pravidelne na servis (napriklad k memu znamemu) a uvidim ze auti ma podctive km tak se uz neozval a ted asi vidite taky ze neni legrace davat zaruku na chip....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak si jako lidi představujou takovou \"záruku na čip\"? To by mě teda fakt zajímalo. Jako že budou mít o čtvrtinu nebo o kolik větší výkon, čiptuner přebere veškeré záruky za auto a bude garantovat, že to na nic jiného nebude mít vliv, že se \"jen\" zvedne výkon? To asi poněkud spadli na hlavičku. Vyšší výkon znamená vždy větší zátěž dílů a jejich sníženou životnost, a bavit se lze jen o kolik a jak dotyčný ten vyšší výkon využívá. Pokud je to v rozumných mezích a majitel nemá v hlavě prázdno, může to být v pohodě, pokud někdo přehnal maximální tlak na turbu a překročil únosnost spojky, a k tomu všemu s tím jezdí bezmozek, zavraždí to pochopitelně zatraceně rychle a žádná \"záruka\" mu v ničem nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KM mam origos aspon podla VIN historie a servisnej knizky.Auto mam od 82000km.Teraz ma 152 000km.

STRAKI-Samozrejme ze ano,kdyz se dam limiter turba bez rozumu.Ale je zas dulezite kolik to turbo ma a taky samozrejme dulezity je mezikus.

Dizzi nejdriv \"tahal\"info odemne a dokonce chtel hrozne moc zaruku na chip(zajimalo by mne jestli ji ma ted)a certifikat.

Kdyz jsem mu rekl ze mu zaruku dam jenom v pripade ze bude jezdit pravidelne na servis (napriklad k memu znamemu) a uvidim ze auti ma podctive km tak se uz neozval a ted asi vidite taky ze neni legrace davat zaruku na chip....

Neozval som sa preto lebo mi ten FApoff a Chip urobili za taku cenu aku si mi ponukal ty.EB CHiptuning KE.Zaruku som nechcel hrozne moc len som sa nato pytal.Ja so svojim autom nechodim jak debil s plynom na podlahe,ale aj tak vsetko odchadza ako aj ten zotrvacnik.Auto mam 4 roky a stale sa mi paci len neviem pochopit tie poruchy...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...