Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej a originální rádio - výměna ?


godzila.01

Recommended Posts

Napadlo mne jestli se dá můj hroznej displej nahradit displejem z novějších 607, takovým tím větším bez nějakých extra úprav... ? Nebo je tam nějaký další problém, případně jak by to vlastně fungovalo, nebo co všecko udělat :)

A věc druhá se týká origo rádia, stává se mi při přehrávání rádia (FM, CD, kazeta...) že je slyšet praskání, jako elektrické výboje.... Jeden známý mi říkal že je to pravděpodně nějakým chybným kondenzátorem v rádiu, nebo studenákem.... V eletrice se moc nevyznám, takže kdyby uměl někdo poradit co s tím, případně jestli se dá to rádio vyměnit za jiné a co s tím pak udělat aby to šlapalo ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda. V novsich teda po facelifte je ina komunikacna zbernica a celkovo koooopec inych veci. Myslim ze aj ten stredovy panel je trosku iny.

To praskanie moze byt sposobene vselicim. od kondenzatorov po studene spoje atd.... Da sa to vymenit za iny kus, ale musi sa ist potom na diagnostiku to radio sparovat s autom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem ze sa da v 407me z maleho displeya spravit velky,

robil to kamos a dost sa stym pohral, akurat ze mu to stale pipalo, zavolal znameho z PSA v TT (nejaky blazon co riesi soft)

a dodnes to pekne slape :)

ale z ineho modelu ? no tak to asi tazko, uplne ina elektrika, iny system to nepojde podla mna to by som ani neskusal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ... :( No já jsem si to myslel že to nebude asi úplně reálný že tam půjde ten větší displej .... A ty modely před faceliftem měli všechny stejnej displej, nedával se tam nějakej větší, lepší s nějakýma funkcema navíc... ? Je to škoda protože ten barevnej displej se dá koupit za pár korun i se středovým panelem ... :(

Tak alespon že s tým rádiem by neměl být problém ... :) Akorát přemýšlím jestli ho nechat opravit a nebo koupit jiné a doufat že bude OK ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

bojim se ze neco odeslo. Diagnostika pise u navi \"absence zavad\" ale v testech nevidi nic. (satelity ujetou vzdalenost, zatoceni, zpatecku). A taky v testu pise opticke vedeni...

To je ta jednotka s mechanikou v kufru nebo pod kastlikem spolujezce s kterou se bavim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...