Jump to content

zapsani kol do TP

Guest Slacky

Recommended Posts

• Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Teď stojím frontu na odboru.  Máme to hotovo, STK 200kc,zapis odbor 50kc

Tak to zmrsili při zápisu,pokud máš 17 205,55 tak by jsi tam měl mít 17.zpatky na úřad ať to zapíšou správně dle německého techničáku.

Tak já si taky kupuju jenom takové kola, co mám v techničáku, takže mě se to taky netýká   Ale pak jedu pro kola na 406 z Nového Jičína někam k Českému Šternberku To už jsem mohl koupit c

Posted Images

• 2 months later...

Veľka vďaka Marcel00 za vybavenie žiadosti na zapis alternativnich kol . Skusil som to podľa Gabriel 307 navodu a napisal som Ovečke. Marcel00 si 1*. Mal som zapisane len 175/70/13\". Dnes som bol zapisať kola vo ValMeze na urade, technik mal pripomienky že sme v čechach tak potvrdenie mam mat od českeho importera a ja som mu tvrdil že sme v unii tak možem mat potvrdenie na zapis alternativnich kol od hociktoreho importera čí francuzkeho , nemeckeho alebo hoci aj slovenskeho, tak a už mam zapisane aj 185/65/14\" a 195/55/15\". Ked je český importer neschopný niečo vybaviť tak to vybavime cez slovenskeho importera a ešte vynikajuceho peugeot clubistu MARCEL00 . Ešte raz veľká vďaka Marcelovi. :) :dance :hug :hug :D :DHuráááááááááá

Mám dotaz, možná to tu už padlo, ale nechce se mi zrovna číst 20 stránek pro ověření.

Pokud půjdu do peugeotu s tím, že chci zapsat 185/65/R14, což jsou kola který se normálně dávali na 306, mám je dokonce vyplněný v serviceboxu, ale nějakou záhadou je nemám v TP, vyhověj mi, nebo mě pošlou do háje?

Tak to je fajn. A ještě dotaz, musí tam bejt vysloveně napsáno že jsou schválený hliníkový kola?

U druhýho auta mám napsáno \"Alternativně mohou být instalována kola z lehké slitiny o rozměrech........\"

Tak jestli tam můžou bejt v opačným případě jenom plecháče, a nebo na tom nesejde.

Záleží na tom, co bude na papíře od pugu a hlavně na úředníkovi, co všechno zapíše (Andreww nemá zapsané ET). Ale tento rozměr 185/65 R14 je normální pro plechy.

Podle mě v TP bys měl mít jenom alternativní rozměr bez určení, z čeho disk je.

[upravil dne 18/2/14 08:30 od MilanF1]

Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek. Mám P206 2001 1.6. Našel jsem si na sbazaru ouragany 16ky (http://www.sbazar.cz/lukaschot/detail/4468068-prodam-originalni-alu-kola-peugeot-vcetne-letnich), v TP mám ale jen 14ky. Je nějaká možnost si je tam nechat zapsat i bez typovýho listu aniž bych za to dával tisíce?:myslim

Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek. Mám P206 2001 1.6. Našel jsem si na sbazaru ouragany 16ky (http://www.sbazar.cz/lukaschot/detail/4468068-prodam-originalni-alu-kola-peugeot-vcetne-letnich), v TP mám ale jen 14ky. Je nějaká možnost si je tam nechat zapsat i bez typovýho listu aniž bych za to dával tisíce?:myslim

Dobré, povedené.... \"Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek.\" :super to si jistě získá oblibu