Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

Dobry den, sem cerstvym majitelem 406 coupe a potreboval bych do TP zapsat 17\" kola, ted tam mam jen 15\" a slysel sem ze kdyz nabouram pojistovna mi taky nemusi nic zaplatit :( ...prosim o rady jak to udelat kam zajet a kolik to pripadne muze zhruba stat.

Dekuji za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to jo.... kdyby si hledal je tu toho pospano hodne....

A nejvetsi pravdepodobosti se ti to nepovede, zalezi co mas za kola. Ja svoje 17\" mam v TP.. uz s tim odvezeny. Ale rozdil je ze ty potrebebujes tipovi list, schvaleni od vyrobce automobilu a jeste par blbosti. A vzhledem k tomu ze u nas se na couep davaly jenom 16\" tak je to asi nerealne, protoze te s tim poslou nekam pric.

Ale vic vzdelani poradi, ja o tom vzdy jenom cetl. A ted koukam ze v mym C5 Tourer mam napsany 16\", 17\", 18\", 19\" a to je luxus. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varianta 1: Zajedeš do servisu Peugeot, kde s tebou vypíší žádost a odešlou do Prahy. Z Prahy Ti pak příjde odpověď, že se zamítá :( Běžná praxe.

Varianta 2: Seženeš 17\" kola s typovým listem. Kola hodíš na auto a pojedeš na evidenčku, kde technik typu \"K\" zkontroluje, zda sedí rozměr disků a pneu. Vydá potvrzení, se kterým pak půjdeš na dopravku. Dopravka zapíše změnu do TP :-) Tímhle jsem prošel...

A cenově? Většinou nové kola (pochybuju, že seženeš starší s typákem na tvé auto), na technické 200,-Kč a dopravka 50,-Kč.

[upravil dne 18/3/11 07:00 Andreww]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varianta 2: Seženeš 17\" kola s typovým listem. Kola hodíš na auto a pojedeš na evidenčku, kde technik typu \"K\" zkontroluje, zda sedí rozměr disků a pneu. Vydá potvrzení, se kterým pak půjdeš na dopravku. Dopravka zapíše změnu do TP :-) Tímhle jsem prošel...

přesně tak. nic složitýho.

jen sehant kola s typ. lis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí to být ale typový list....tam stačí na STK k technikoví typu K , někteří prodejci ale dávají ke kolům osvědčení prodejce a předkládají to za typový list ale s tím se musí na Statní technickou zkušebnu.......tak POZOR na to......mě se toto stalo....

Koupil sem nové 18\" kola s osvědčením a hádal se potom dní s prodejcem že chci typový list a ne osvědčení....nic jiného mi stejně nedal a musel sem to řešit uplně jinak......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...