Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

A zimaky jsem koupil 185/65/14 a v technicaku mám jenom 175, koukal jsem, že tam můžou být od výrobce ale nemám je zapsaný, je tam Naka možnost to nechat zapsat? Koukal jsem v tyhle diskuzi, že jste to řešili přes jednoho člena a ten to řešil přes slovenský zastoupení. Dá se to vyresit jenom takhle? Díky za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanF1 napsal:

Baster: Dej sem VIN. Protože pokud auto vyjelo na 185/65 R14, je to v service boxu a Peugeot by měl naprosto v pohodě vystavit doklad pro zapsání. 

Důvodem, proč tam máš 175 je třeba chyba při dovozu a přepisu TP. 

Zítra ti ho pošlu, no právě že i na dveřích, jak je štítek na kolik maj být nafoukany kola je 185/65/14 a v TP nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, měl bych dotaz, kupuju 406 kombi a objevil jsem problém s rozměrem kol, v TP jsou jako hlavní klasicky 195/65 R15, pak je tam dopsaný ještě další rozměr: 205/55 R15, na autě jsou ale 205/55 R16. Podle mě to tam blbě zapsali do TP nebo snad byl kompatibilní 205/55 R15?

A pokud je to blbě zapsané, dá se s tím vůbec něco dělat?

 

Upraveno uživatelem Spocklw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Zdravím, mám Peugeot 205 1.9D 47kw, řeším zapís 14tek do TP, 

Koupil jsem kola a TL dokoupil zvlášť jinde - mám TL od alu dezent, nějaké podmínky, homologační list...

Přijel jsem na STK a technik mi řekl, že v papírech nemám ten typ 205ky co mám já, že prý mu nestačí že je to 205ka, 1.9 47kw rok 1992

A já se Vás chci zeptat, co je konkrétní typ 205ky a kde ho najdu a co mám hledat ? někde ve VIN, nebo na štítku ? (nechci typ motoru ale typ auta)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se v těch kolech nevyznám, ať čtu jak chci, pořád nemůžu najít odpověď. Tak snad se na mě nebudete zlobit, že se zeptám. Koupil jsem 307 sw, z Německa, měl již českou STK, jen jsem udělal evidenčku. K autu jsem dostal zimní kola na plecháčích a letní ALU origo Peugeot. Oboje jsou R16 205/55. Dle VIN je tento rozměr k autu origo. Nicméně jsem zjistil, že do TP mi napsali R17 205/55... Někdo mi tvrdí, že to nevadí, pokud souhlasí to 205/55, kola můžu mít menší. Někdo mi ale zase tvrdí, že s tím jezdit nemůžu, a já už fakt nevím, čemu věřit. Nerad bych měl pak problém v případě nehody nebo něčeho. Může mi někdo osvětlit, zda je to v pořádku či ne? Díky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je opravdu radost. Ja prihlasoval Golf MK1, a misto roku 1983 mi zapsali rok 1986, fakt radost u veterana, ale zatim jsem neresil. Nicmene v Chorvatskem TP nebylo skoro zadne info, a musel se delat TZV. Vypis udaju o vozidle, z ktereho prevzal magistrat potrebne informace vcetne rozmeru kol a pneu, a to pouzil pro zapsani. Mozna by se dalo vyuzit tohoto vypisu jako odvolani ze kola maji byt 205/55 r16 a ne 205/55 r17, protoze takove pneu ve vypisu stopro nebudou. Nicmene auto jsem neprihlasoval ja, ale znamy co se tim zabyva. Myslim ze vypis delaji taky primo na magistratu, ale cekalo se na to, protoze to nejspis posilal Volkswagen ... Good luck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...