Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Nabízím vám možnost získat SK potvrzení od Peugeotu,Citroënu a pak následně zapsat kola do TP jak se to povedlo mě a ještě některým členům.

Představoval bych si to tak,že mi budete posílat model auta,VINko,jméno,ID+nick(pro lepší orientaci-abych v tom pak neměl guláš),ja budu žádat Peugeot SK(Citroën) a pokud mi pošle potvrzení(na SK adresu) tak pak to moje máma bude posílat na mojí adresu a ja pak na tu vaši.

Za výsledek neručím - může se stát,že vám nenapíšou do potvrzení kola které chcete koupit,nebo je máte už doma(na autě)-prostě vám napíše jen to co je schválené.

Cena potvrzení bude poštovné z SK do CZ (moje adresa)a pak na vaši adresu

Do předmětu mailu pište zapsání kol do TP+nick +ID- mail mám v profilu

Tak co jdete do toho?:papa:papa:papa

edit: cena bude podle toho jak dopadne anketa

upozorňuji,že se jedná o zapsání rozměrů které dává Peugeot,Citroën-pošlou vám jenom to co se dávalo na váš model

edit: pište tam rovnou i jméno a adresu kam to pak budu posílat

1.7.2014 konec podávaní žádostí

[upravil dne 1/7/14 15:16 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hm to zní dobře. Pokud bych chtěl zapsat pneu 15\", tak musím zapsat i disky, nebo se to bere tak, že pokud jsou schválený pneu 15, tak je automaticky schválenej i disk 15?

Jinak na kolik cca vyjde ta pošta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak posílal bych jenom potvrzení kde jsou alternativní rozměry než má TP-je zbytečné posílat potvrzení když vám napíšou stejně jenom co v TP už máte

myslím,že náklady na poštu nebudou větší než 50,- uvidíme po první zásilce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukascichy: ;):papa ja taky

4all:nepište mi jaké by jste chtěli rozměry(jaké máte kola,pneu) ja to stejně neovlivním ;) Peugeot vám stejně napíše jenom to co je schválené pro dané VIN

edit:ohledně pošty je to na vás jak to budeme posílat,zda obyč nebo doporučeně ;) jak si budete cenit papír z Peugeotu kde budou vaše alu zapsane a pošta to někde ztratí ale to už hodně předbíham ;)

[upravil dne 8/4/14 22:12 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se to zdá divný, za prvé na Coupe odjakživa jsou kola ET 12 a na Tvém potvrzeni je ET 20, za druhe nejvetsi je jen 16\" kolo a hlavne, pise se tam i o 15\" kolech, dyk to by se tam snad ani neveslo přes Bremba... :myslim

PS: mě přijde, jakoby to potvrzeni pro me bylo na 406 sedan a ne na Coupe...

[upravil dne 11/4/14 22:11 od Ducatista]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...