Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Veľka vďaka Marcel00 za vybavenie žiadosti na zapis alternativnich kol . Skusil som to podľa Gabriel 307 navodu a napisal som Ovečke. Marcel00 si 1*. Mal som zapisane len 175/70/13\". Dnes som bol zapisať kola vo ValMeze na urade, technik mal pripomienky že sme v čechach tak potvrdenie mam mat od českeho importera a ja som mu tvrdil že sme v unii tak možem mat potvrdenie na zapis alternativnich kol od hociktoreho importera čí francuzkeho , nemeckeho alebo hoci aj slovenskeho, tak a už mam zapisane aj 185/65/14\" a 195/55/15\". Ked je český importer neschopný niečo vybaviť tak to vybavime cez slovenskeho importera a ešte vynikajuceho peugeot clubistu MARCEL00 . Ešte raz veľká vďaka Marcelovi. :) :dance :hug :hug :D :DHuráááááááááá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám dotaz, možná to tu už padlo, ale nechce se mi zrovna číst 20 stránek pro ověření.

Pokud půjdu do peugeotu s tím, že chci zapsat 185/65/R14, což jsou kola který se normálně dávali na 306, mám je dokonce vyplněný v serviceboxu, ale nějakou záhadou je nemám v TP, vyhověj mi, nebo mě pošlou do háje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak to je fajn. A ještě dotaz, musí tam bejt vysloveně napsáno že jsou schválený hliníkový kola?

U druhýho auta mám napsáno \"Alternativně mohou být instalována kola z lehké slitiny o rozměrech........\"

Tak jestli tam můžou bejt v opačným případě jenom plecháče, a nebo na tom nesejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, co bude na papíře od pugu a hlavně na úředníkovi, co všechno zapíše (Andreww nemá zapsané ET). Ale tento rozměr 185/65 R14 je normální pro plechy.

Podle mě v TP bys měl mít jenom alternativní rozměr bez určení, z čeho disk je.

[upravil dne 18/2/14 08:30 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek. Mám P206 2001 1.6. Našel jsem si na sbazaru ouragany 16ky (http://www.sbazar.cz/lukaschot/detail/4468068-prodam-originalni-alu-kola-peugeot-vcetne-letnich), v TP mám ale jen 14ky. Je nějaká možnost si je tam nechat zapsat i bez typovýho listu aniž bych za to dával tisíce?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek. Mám P206 2001 1.6. Našel jsem si na sbazaru ouragany 16ky (http://www.sbazar.cz/lukaschot/detail/4468068-prodam-originalni-alu-kola-peugeot-vcetne-letnich), v TP mám ale jen 14ky. Je nějaká možnost si je tam nechat zapsat i bez typovýho listu aniž bych za to dával tisíce?:myslim

Dobré, povedené.... \"Vim že se to tu řešilo 1000000x +, nechce se mi prolejzat xx stránek.\" :super to si jistě získá oblibu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...