Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapsani kol do TP


Guest Slacky

Recommended Posts

Ducatista: pokud se něco nepo.ere v práci tak v květnu jedu na Slovač tak bych to všechno vzal co tam bude-pokud na to vy všichni nepospícháte

pokud na to budete pospíchat tak se vám to může posílat i jednotlivě :myslim ale to se možná prodraží - myslím si,že to bude možná lepší posílat(když nepojedu na Slovač) spolu třeba 3-4 v jedné obálce

všechno záleží na vás:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pro všechny: nejlepší je pro mě komunikace přes maila-myslím první mail od vás kde je VIN+jméno. . . nepište mi SZ s VINkem pak hrozí,že v tom bude bordel :roll:bojim :bacha:bacha:bacha

lépe se pak v tom hledá ;)

děkuji:papa:bacha:bacha:bacha

edit: nepište mi VINko ani sem do vlákna :bojim Ducatistu si už pohlídám :roker

[upravil dne 11/4/14 23:07 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štajný: asi tě nepotěším selhal lidský faktor-buď jsem přeslechl nějak VIN jak mi ho diktovala máma nebo pán z Peugeotu poslal jiné potvrzení - mám potvrzení na VIN které nemá nikdo z vás další 4 VINka sedí

VINka kopíruji přímo z vašich mailů

nic se neděje zažádám znova budu to dělat jinak sjednám nápravu

edit : po nápravě už bude možný jenom omyl v Peugeotu(nechám to poslat bráchovi a ten mi bude posílat fotky papírů)

omlouvám se :mad::mad::mad::mad:

edit2: tak ještě jednou kontrola-dorazilo potvrzení na špatné VINko:bacha:bacha:bacha:bacha Peugeot poslal špatné potvrzení :(

edit3: jedná se taky o 106 MODERNIZOVANÝ SEDAN 5-DVEŘOVÁ 1.1 i (TU1M+) BVM 5 někomu bude chybět potvrzení

[upravil dne 12/4/14 20:19 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fůůůů teď si mě s tím VINkem pěkně vyděsil, ohledně auta mám tolik záhad a teď už jsem myslel, že mezi ně přibude i VIN, takže Ti pouze zaslali potvrzení na jíny VIN, chápu to dobře? kdyby tam byl nějaký větší zádrhel tak kdyžtak SZ či mail VIN jsem Ti poslal tuším správný 3x sem ho kontroloval tak snad sem se nepřekoukl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, zdá se že poslali špatný papír je tam jiný VINko - už jsem před chvíli žádal o nový potvrzení ;):papa

edit: jinak plánovaná náprava nebude-Peugeot to posílá doporučeně a bráchovi by to pošťačka nedala:grr

[upravil dne 12/4/14 22:53 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...