Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat 406 TD


packal

Recommended Posts

Ahoj lidičkové,včera se mi najednou zastavila na křižovatce moje 406,když se mi ji podařilo nastartovat,tak se mi motor vytočil do maxima,za mnou černý kouř,křižovatku jsem přelétl a musel jsem to chcípnout klíčkem,protože otáčky byly pořád v maximu.Od té doby nejde nastartovat a nejde ani nafta,imo mám vypojený.Můžete mi někdo poradit kde hledat problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dostáva motor naftu?Nie je zasratý naftový filter?

Myslíš, že by se motor, co nemá naftu choval takhle?? :myslim

...tak se mi motor vytočil do maxima,za mnou černý kouř,křižovatku jsem přelétl a musel jsem to chcípnout klíčkem,protože otáčky byly pořád v maximu.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ci to ma nieco spolocne , ale viac krat sa stalo,ze sa prerthla blana/gufero ci co na turbe, zacalo tahat olej z turba auto slo na maximum dymelo a nedalo sa vypnut motor... ale ked si to vypol klucikom,tak by som tiez hladal chybu ci to dostava naftu a potom skontrolovat cerpadlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem konečně dostal toho svýho stříbrňáka domů,nechal jsem vyměnit čerpadlo,jenže prý nesálo,tak jsem po 6 týdnech změnil servis a nechal jsem si to udělat u jednoho fandy doma v garáži,pánové,druhý den co se na to podíval,autíčko jezdí !!!! neudělal s tím nic jinýho,jen vyčistil přívody a nádrž.V původním servisu si s tím nevěděli rady 6 týdnů.Jediný co mo je divný,že občas svítí kontrolka motoru a mám vyšší spotřebu,ale jezdím !!!to původní čerpadlo odešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...