Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak rychle nám to topí


KUBBACHER

Recommended Posts

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s topením při velkých mrazech, vlastním 309 1,4, a často jezdím s 206 1,1, a 306 1,6, ale nejlépe topí ta moje 309, lépe řečeno nejrychleji, je to otazka asi minuty a už mi do kabiny proudí teplý vzduch, u těch dvou to je o dost pomalejší a to musím jet ze začátku trochu od podlahy a? se mi to zahřeje. A co vám? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to topi asi tak po 20 km :D

No to zas ne ale protoze to topilo jen tak vlazne a hadice od chladice byla celkem horka a hadice k topeni nic moc tak sel do servisu.

Vim ze bych to mohl opravit sam - pri trose stesti ael potreboval jsem jeste jiny veci tak jsem zvedavej co s tim udelaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to myslíš dost špatně, chladič na to žádný vliv nemá. Při studeném motoru je zavřený termostat a voda jde jen malým okruhem, tedy mimo chladič...

Jináč já mám diesel, a ten se ohřívá dost neochotně - holt daň za vyšší účinnost. Ale odmlžování oken jde brzy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky diesel. Mám to do práce asi deset minut a můžu říci, že se taky moc neohřeju. :(

Jo a k tý velikosti chladiče můžu říct, že se to učí už v autoškole, že každé auto má primární a sekundární okruhy chlazení, mimo aut chlazených vzduchem a nebo když maj vykuchanej termostat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 stupňů, špatně topí? A koukal jsi někdy před jízdou kolik je v chladiči vody? Ono když je v chladiči málo vody, tak to moc opravdu nechladí a chybí-li i voda ve výměníku topení(spojené nádoby), tak to taky špatně topí. Skus se na to mrknout, a? neuděláš těsnění pod hlavou, nebo hlavu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...