Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Radku, mě tam ESET NOD32 2.7 pustil ... jenom nemám ten ksichtovník, taky nic nevidím.

Máš nějakou stoletou verzi - vřele doporučuji update na 4.xxx ať nespláčeš nad rozlitou tekutinou (druh si zvol podle chuti).:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, mě tam ESET NOD32 2.7 pustil ... jenom nemám ten ksichtovník, taky nic nevidím.

Máš nějakou stoletou verzi - vřele doporučuji update na 4.xxx ať nespláčeš nad rozlitou tekutinou (druh si zvol podle chuti).:D

Ano, mám starou, ale fugnuje, včetně stahování nových virových databází. S novějšíma verzema nemám dobré zkušenosti, nestahujou se aktualizace (ač mi běží free licence - takže mi je k ničemu) a jednou se mi i kousnul počítač, když jsem nahrál novýho NODa ... takže jsem vrátil k historické verzi, kterou vždy každý měsíc přeinstaluju a pořád mám free licenci :)

[upravil dne 15/3/11 19:47 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco to tahá (několikrát denně) a na různé stránky mě to nepustí ... i na nějaké topicy zde kvůli jednomu uživateli (asi kvůli nějakému obrázku z jiného webu).

Nikdy jsem s NODem neměl problém, tedy tou mojí verzí ... asi proto, že nelezu na všechny možný stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, do tohoto vlákna to nepatří ... ale na wiki jsem našel, že poslední faktická aktualizace proběhla v roce 2009, pak je schopnost detekovat nové viry 60% (dle vyjádření výrobce), takže jdu vyzkoušet ten, co doporučil Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...