Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nove rozvody cena


burton407hdi

Recommended Posts

Kucí, já jsem hroznej držgrešle. Asi je to mojí profesí, ale jak jde někde vydřít sleva nebo uštřit tak jdu do toho. Někdy si nabiju hubu, ale většinou se snažím to dělat s rozumem.

Ale chci říct, že to že janik6163 dává auto do autorizáku přece není špatně. Pokud si to může dovolit má minimálně velkou šanci, že oprava bude provedená správným postupem a kvalitními díly. Za to přece není třeba nikoho odsuzovat.

Každopádně se to dá udělat levněji, ale je potřeba mít spolehlivý servis a to ne každý má k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, já jsem hroznej držgrešle. Asi je to mojí profesí, ale jak jde někde vydřít sleva nebo uštřit tak jdu do toho. Někdy si nabiju hubu, ale většinou se snažím to dělat s rozumem.

Ale chci říct, že to že janik6163 dává auto do autorizáku přece není špatně. Pokud si to může dovolit má minimálně velkou šanci, že oprava bude provedená správným postupem a kvalitními díly. Za to přece není třeba nikoho odsuzovat.

Každopádně se to dá udělat levněji, ale je potřeba mít spolehlivý servis a to ne každý má k dispozici.

Ďakujem,presne to zohnať spolahlivého,na druhú stranu čo viem spravím aj pred činžákom sám.Takže servis moc na mne nezarobí.Rozvody sú už mimo mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozvody vymenene. Cena za Gates PowerGrip Kit KP15606XS (remen, napinacia a vodiaca kladka, vodna pumpa) - £92 (cca 105 eur) + sada naradia GAT4820 - £150 (http://www.gatesautocat.com/pdf/GAT4820.pdf). Spravil som to spolu s brachom v garazi. Uz robil predtym nejake rozvody, tak to slo bez problemov za cca 4 hodinky. Nastavilo sa to podla servisnych manualov z Peugeotu. Hodne pomohla ta sada naradia. Tu som mu nechal namiesto penazi za robotu. Vyslo ma to lacnejsie ako servis a hlavne viem, ze je to spravene poriadne.

Auto malo najazdene 165000 km, remen vyzeral, ze by este hodne vydrzal aj vodna pumpa a vodiaca kladka OK. Len napinacia kladka bola trochu hrdzava a lozisko trochu hucalo.

[Edited on 4/9/13 20:45 by jojosavi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

trosku ozivim tuto temu...

RHR ma rozvodovy remen, par kladiek, vodnu pumpu atd., ale este retazku na vackach. Ozaka je, ci sa meni aj tato retazka a po kolkych km? Ja mam pocit, ze je dost hlucna, hrmoce, bzuci (nevim jak to popiísat). Je mozne, ze je sponovak v haji? (teda ked tam nejaky je)... Menil to uz nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 3. 2022 at 19:20, Pe.Tr napsal:

udelej rovnou i ten retez, stoji prd a kdyz se to bude rozdelavat....

Tak mi poslali kalkulaciu z Peugeotu, rozvody 570e, rozvody aj s retazku na vackach 1250e, takze ta vymena retazky stoji vic, nez cele rozvody. Takze skoda, ze to nestoji ten prd 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...