Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na sedadla


dejnna

Recommended Posts

Zdravím Vás všechny. Mám dotaz na přední sedadla. Mám 406tku r.v. 95 a dneska při couvání jsem ulomil cosi v upevnění sedačky ke kolejnicím a levá přední část sedáku nedrží a houpe se. Nevim co s tim je ještě jsem nekoukal. Ale našel jsem sedačky z novýho modelu a nevím jestli jsou stejny jako ty moje. Jestli by jste mi někdo řekl abych je nevzal a pak mi nebyly k prdu :) Díky moc za odpovědi.

[Edited on 9/3/11 20:36 dejnna]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prednich ano, zadni u sedana jsou jiny (u kombika nevim) sedacek je vsude dost, nejaky interiery mam taky na prodej, bezovej a sedivej mikroplys, pak jeste takovej strakatej velurovej

[upravil dne 9/3/11 22:05 Ferry]

post-1213-14109615973206_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedivy bych musel vyfotit, momentalne fotku nemam , jsou to taky obyc, bez loketni operky, to mely az ty sedacky v novym modelu, vetsinou tyhle verze s operkama mely i bocni airbag, proto asi ta cena 1000Kc/kus, ja bych je nechal za neco symbolickyho, kdyztak nahod foto vzorku a dam vedet

[upravil dne 9/3/11 22:08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zitra sem hodim fotku. bylo by to fajn za symbolickou :D ale me se 1000 zdalo taky docela dobry :D to by sme poresili kdyby sme si placli. vlastne by mi tam taky ty operky mozna pri jsitych vecech prekazely :D (proto je ta sedacka asi taky ted znicena :D - nemate s tim nekdo zkusenost? )

Ted koukam ze jsi z okresu Pelhřimov. Tyhle jsou taky z Pelhřimova třeba o tom budeš něco vědět.

sedačky

[Edited on 9/3/11 21:37 dejnna]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...