Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.0 HDi 80kW _piškotek_ PetrCoupe _ NOVE FOTA


PetrCoupe

Recommended Posts

Zdravím, tak jsem před týdnem prodal Coupátko a včera jsem si koupil sedana v naftě. Je to má první nafta, tak se ještě učím.

nějaké info:

2.0Hdi 80kW ( Plánuju chip )

Rok 2000 / v provozu 6.2001

Nalítáno to má 190 000, ale neveřím tomu :nevim

Dovoz z francie, jsem tu třetím majitelem.

Je to v plné palbě krom kůže. Takže tempomat, el sedačky, ABS a další blbince.

Interiér béžový, celkově čistý.

Foto hýýýr :

snc00669.jpg

snc00671.jpg

snc00670l.jpg

snc00672q.jpg

snc00673.jpg

snc00674.jpg

[upravil dne 30/6/11 20:50 PetrCoupe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agressor: já do toho tolik nevidím, ale vcelku bych tomu věřil, protože 2,2 HDi se do moc aut nedávala ... ale tak v koutku duše sním o coupé ... ale v mém případě to musí být ropa :aut

jinak RHZ je povedený motor, alespon dle hodnocení zde na foru, takže jen a jen dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..2.2 hdi praveže bolo kopec takmer v každej dodávke bol ten motor a neviem presne ake diely mysliš..ja mam 2.2 hdi ale tiež je to nič moc tak som dal chip a je to lepšie ale stale nie podla mojich očakavaní,je tam slabe turbo takže pojde ine..

..ale ta tvoja 406ka je krasa aj vybava paradna a bud rád že nemaš kožu to je len na zlosť,čo ja by som dal za to keby mam látku namiesto kože

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky. Zatím jsem maximálně spokojenej :) Jsem jak malý děcko, když je čas tak jsem u auta, ale přítulkyni už to začíná štvát... :D ..

Jinak původní cena byla 69 000. Ale stáhli jsme ho na 65 000, takže super :D .

Motor byl při koupi zasr*nej od bahna, jakoby před prodejem jel \"poslední rally\" . Včera jsem to nechal spláchnout vapkou a je jak novej ( nahodím foto ) . Ještě jsme na soustruhu stáhli hrany na kotoučích a už jsem přezul na letní Goodyearky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on to nie je len kusok gumy, ako nahrada sa da samozrejme pouzit obycajna zavitova tyc a na nu nasunut kusok zahradnej hadice tenkej alebo nieco podobne... :)

Kazdopadne tieto nove silentbloky su uz zevraj nejako vystuzene a vnutri by mali mat aj trocha kovu, tak som zvedavy kolko vydrzia, zatial maju rok a nic im nie je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...