Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor tlaku v pneumatikach


Sportivo2

Recommended Posts

Lada78: Počkej, ty v tom jako fakt hledáš logiku? :o 
Jak jsem psal výše. Netvrdím, že auto technickou neprojde. Jen říkám, že když technik bude chtít, může kvůli tomu prudit :myslim To máš jako s mlhovkama. Pokud je na autě máš, tak musí svítit a musí být cajk. Nikoho nezajímá, že je máš odpojený, protože jsi měnil nárazník z vyšší výbavy a ještě si to nestihnul dobastlit ... 

Jinak na DIAG to dává (by měl) technik na emisích. Nejdříve se dělají emise :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Mam na autě 9 let starý senzory a nikdy neukazali jediný nesmysl, vždycky měli pravdu ikdyž jsem jim nekdy neveril :D Několikrát mě zachránili pred vážným problémem, takže za mě rozhodně palec nahoru, konkrétně na 407 mohu říct, že jsou zcela bezproblémové....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Schreek - můžeš prosím rozvést kterak Tě senzory "zachránili" před vážným problémem ? :) Já zpravidla mám-li čas auto tu a tam obejdu, koukám, jak kola vypadají (nebo třeba taky zda na některém nemám botičku :D ) a na TPMS se úplně nespoléhám - kór když mi to v minulosti - ChouLu ví - hlásilo u všech 4 "proražení" byť tlak byl někde těsně pod 2.0 a má být 2.6 / 2.4 resp 2.8/2.6 při zátěži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako stará škola napíšu, že TPMS je jedna z další kravin v autě, ale pokud nemáte čas obejít auto, nebo necítíte, že guma je prázdná (podhuštěná), tak pro takové lidi to smysl asi má...,ale proti gustu :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...