Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor tlaku v pneumatikach


Sportivo2

Recommended Posts

Na 407 mi TPMS senzor opravdu pomohl jen 1x a to když mě upozonil opakovaně na únik vzduchu PP pneu, prostě se to dofouklo a třeba za měsíc zapípalo zase. Uvidím, zda se to bude opakova, kdyžtak by se asi musela guma sundat a disk a hlavně těsnění okolo ventilku prohlédnout. Takže v zásadě nemohu říct křivé slovo - ale jak píše ozzy56 souhlasím, je to jen další náhražka něčeho, co by kompetentní řidič měl umět / vědět. A nad to další elekrokurvítko náchylné k vadám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na autě senzory měl ale bylo mi doporučeno je vykuchat a dát normální ventilky :)  Otec je stále má a příští rok půjdou taky ven. Podle známého z autorizáku se při jakékoli manipulaci moc rády lámou a to pak bývá docela problém.. Navíc některé pneuservisy vás s tím pošlou do háje že tohle prostě nedělají (vlastní zkušenost) - takže mám obyč ventilky a kola si hlídám jakoby to měl dělat každý člověk a né se spoléhat že elektronika udělá vše za vás :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím. Mel bych dotaz. Na moji 807 by měli být ale nemám je. Diag stále hlásí závadu. Na displeji nic. Zajímalo by mě podle čeho vybírat. Našel sem toto.

https://m.aliexpress.com/item/32848054092.html?spm=a2g0n.wishlist.0.0.3363b752bunfHm

VF3EB4HSJ13376559

Pokud vyřešim ostatní problémy s autem rád bych dal i toto dohromady. 5000kc za origo čidla nedám. Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úspěšnost na produkty 85%.Jde mi o to jestli záleží jen na frekvenci 433 Mhz nebo každý výrobce automobilka  má ještě nějaký svuj specifický KODEK. Proto ty qr kody.Nasel jsem ještě za 1500kc na bazaru s citroen c4 ale nevím jestli by to komunikovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zdravím všechny,

potřeboval bych tady oživit tohle staré téma. Pořídil jsem 407 SW přítelkyni, když bude s malou jezdit po doktorech atd... Ale mám problém s tlakem v pneu. Při každém startu to vyhazuje chybu, že to spolu nejspíše nekomunikuje. Kontrolka vypadá podobně jak když je tlak ok ale nad ním je žlutý trojúhelník s vykřičníkem. Říkal jsem si, že může být problém s senzorech, tak jsem tam napároval kola z mojí druhé 407, kde senzory šlapou a pořád stejná písnička. Tak už vážně nevím, v čem hledat problém. Nicméně to na dia vyhazuje chybu: informace o rychlosti po síti CAN. A při celkovém testu na dia zase je problém s ABS/ESP, vše se načtě, ale dia nedokáže načíst přímo počítač musím vždy specifikovat, který to z těch tří je. Tak možná i zde bude zakopaný pes.

Jinak kód závady je U1213

 

Děkuji za případné rady.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mám obavy aby to nebyla buď anténa nebo ta jednotka. Ale když to přehodím z coupe 2.7 do sw 2.2 hdi tak by se nemělo nic stát ne??? Protože ani ty kola co byly na sw originál to nevidí. A na kupé my šlapou. Tak nevím kde ještě hledat. A náhodou číslo tě ŘJ na pneu nevíš že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...