Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor tlaku v pneumatikach


Sportivo2

Recommended Posts

Tak bud je tam nemáš nebo máš systém vyplý.....

...ešte tretia možnosť, že sú tam , ale sú nefunkčné.:P

Poznám to z vlastnej skúsenosti, Po zakúpení origo diskov so snímačmi tlaku pre zimné gumy z druhej ruky. V servise snímače sa nedali načítať, už sú asi \"mŕtve\":grr:grr:grr

[upravil dne 9/3/11 20:08 Stefan00]

ale potom by asi signalizoval pal PC ze nie je medzi snimacom a pc komunikacia ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potom to mas asi v dia vypnute - pripadne to nemas ako sucast vybavy.

Viac napovie Tvoje VIN. lebo ked niesu naparovane snimace v dosahu tak po cca 30-50km to zasignalizuje na oboch displayoch.

Takze ked ti to nehlasi nic tak asi to mas v dia disable-ovane z cinnosti.

Ja som to mal disable-ovane tiez, lebo byvalemu majitelovi to vadilo ked mal zimne kolesa kde snimace nemal tak mu vadilo ze raz za cas sa to ozvalo.

Ja som to aktivoval nazad, mne to nevadi ze obcas pinda, aspon viem ze system funguje :) a zima zas netrva tak dlho...

[upravil dne 9/3/11 20:35 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potom to mas asi v dia vypnute - pripadne to nemas ako sucast vybavi. viac napovie Tvoje VIN.

lebo ked niesu naparovane snimace v dosahu tak po cca 30-50km to zasignalizuje na oboch displayoch.

takze ked ti to nehlasi nic tak asi to mas v dia disable-ovane z cinnosti.

[upravil dne 9/3/11 20:32 Marcel00]

jak tak citam tak asi to bude vypnute ale preco by to niekto vypinal ked to bolo original od vyroby v tomto aute vo vybave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak by bol problem a ako dovod vypnutia kontroly tlaku prave v niektorom nefunkcnom snimaci tak mozes skusit tento inzerat. predava 1ks za 30€. (tretinova cena)

http://auto.bazos.sk/inzerat/6345800/Snimace-tlaku-vzduchu-Peugeot-407.php

diky ak bude viac casu zbehnem na dia a ak to bude vypnute kvoli nefunkcnosti snimacov budem zhanat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze asi to je aktivovane dnes som stlacil na palubovke tlacitko co je plus minus teda pod otackomerom a vyskocilo mi tam auticko s napisom presure OK...

prave som si cital manual od auta a zrejme to co som napisal bude blbost hehe a len som si nevsimol ze sa ten symbol objavuje stale :-D aj tak dik vsetkym za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To autíčko s nápisom Pressure OK sa zobrazuje len pri štartovaní (v prvej polohe kľúča pri načítávaní systému) a tým tlačítkom pod rýchlomerom nuluješ počítadlo kilometrov, nastavuješ servisný interval pri výmene oleja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...