Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubovka 405


Forny

Recommended Posts

Určitě jo, já to dělal na 106, jedná se o to vyndat budíky, rozdělat, vyndat zárovky, dát zdroj světla ( já použil modré a červnené led, nelze zcela doporučit, pač např. červené čárky rychlostí zčernájí... lepší je použít bílé a barvy řešit barevnou fólií). Poté je nutné sundat fólie a obrousit z nich spodní vrstvu jakéhosí žlutého sajrajtu, pak přílepit, zkompletovat a užívat si.

post-32199-14109615960842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

že vás to s tou modrou ještě baví... v noci to řeže do očí a obávám se, že v dnešní době už je modrá spíš pro smích... Kdysi jsem to také řešil, ale z dnešního pohledu to byla ztráta času. Udělej to např na rudo, což je most easy a ručky třá na bílo. Výsledek perfektní, práce třetinová a nebudeč si kurvit akomodaci v noci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

PAJA106: Tak to je fakt pěkný něco podobnýho si udělám do 405ky

Zkusim najít náký fajnový Diody protože Hics má pravdu s tim že modrá má vysokou svítivost a občas mi to taky leze na nervy, např u flashdisku co mi večer v dvdýčku bliká když si pouštim nákej film :D tak na výber asi bude červená a zelená :)

jinak Forny je to jednoduchá práce ;-)na pár minutek :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...