Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Koupit - nekoupit?


Happy90

Recommended Posts

Zdravim vás všechny

Mám možnost koupit od známého 405 GLD kombi novej model.

Chtěl jsem se zeptat, na co je třeba si dávat u novýho modelu v naftě pozor, jestli to někdo má, co okouknout u toho auta?

Má nalítáno něco přes 200. Měli sme 8 let starej model a tam se měnil jen olej a rozvody, prostě bezproblémový auto, sice bylo piclý, mělo nalítáno přes 300, ale furt jelo 90 kopec nekopec. A to je důvod, proč to auto chci. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrknul bych se na korozi koncu prahu pred zadnim kolem nosniky za motorem byvali casto zhnile stav zadni napravy a motor aby netlakoval do vody to jsou asi nejdulezitejsi veci pokud aspon tyhle zakladni veci budou ok tak proc nekoupit a jeste kdyz je to od znameho

[upravil dne 3/3/11 19:08 Peca24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně bych ještě upřednostnil čerpadlo Bosch ( s Lucasem jsem si zažil své...) a taky hod oko za hlavu válců,jak je svod. Pokud i tam bude čisto/sucho,není asi co řešit. A ještě světla - mám na mysli paraboly,aby \"nebyly vypálený\".Světal sice svítí,ale v noci bys toho moc nevyděl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mam nějaký fotky:

https://picasaweb.google.com/Happy.kick.99/405GLD532011?authkey=Gv1sRgCIvomtbCkqrAXw&feat=directlink

Byl to nezvyk po roce a pul sednout do 405. Spojka šla pěkně, ale pěkně ztuha, to sem myslel, že tam nechám nohu, 2ka a 3ka šly trochu blbějc řadit, volant je kus nahnutej, brzdilo to dobře, ale ten motor se mi líbil po funkční stránce ze všeho nejvíc, 47kw, jel moc pěkně i do táhlýho kopce. Je pravda, že to rzí chycený je, olej je tam vidět na tom motoru hodně, myslim si, že ten motor přežije tu kastli. Mam možnost to auto koupit za 10, přepis 800.

[upravil dne 5/3/11 18:43 Happy90]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá časť u motora je už pekne načatá koróziou spodné nosníky budú asi už dosť chytnuté. Nemožno očakávať nové auto, ale myslím ak by bola rozumná cena ešte by poslúžilo, ale radšej by som pozrel ešte iné 405:papa

[upravil dne 5/3/11 17:59 mato00]

[upravil dne 5/3/11 18:02 mato00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

No nevím, pdívej se na fotku č.12 - to vypadá, že Ti v docela dohledné době \"proběhne\" tlumič i s pružinou přes kapotu. A obecně ta karoserie už toho má docela dost to je vidět i z fotek. 10-15.000:myslim jinak se koukni po něčem novějším. Ale je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...