Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostřikovače


Guest hořa

Recommended Posts

zdravim vsechny machry:papa.Kluci,mam maly problem.U spolujezdce mi strika odstrikovac docela dobre,ale u ridice je to hrozny,vubec nestrika,jen cura.Nevite,cim by to mohlo byt?Ze by zacpana tryska?nebo neco horsiho?Jinak,kdyz jedu,ani nema cenu zapinat odstrikovace,protoze mi to tam vubec na sklo nestrika.Asi se to tady resilo,nevim presne,jinak se omlouvam,ze jsem se zeptal znova.Diky kluci za rady

[upravil dne 28/2/11 19:12 hořa]

[upravil dne 1/3/11 15:37 hořa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj trápil jsem se s tím asi hodinu, ale pak jsem vzal ohnutý inbusák a tím jsem to V-ečko zmáčknul a bylo to. A taky než jsem přišel na ten otočný prsten:roll....A stejně to není 100% asi by to chtělo vyvařit v octu kvůli usazeninám jak se píše jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Rád bych se zeptal ještě k tomuto tématu - občas mi to okolo trysek a i přímo z nich teče na kapotu (u obou) jako když netěsní nebo co (a i bez toho, abych je spouštěl) - je potřeba je vyměnit, nebo nějak jenom profouknout - nebo je někde porušenej spoj s hadičkou - máte s tím někdo zkušenost?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...