Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - tak trochu lepší palubní počítač...


Hics

Recommended Posts

dik :) tak ten soft nevyzera nič moc :) možna nekdy hodim do omnii androida ako druhy operačny ak ho teda konečne plne spojazdnia :) a pak sa bude kupovať ta sranda čo kupil cinicman :) ale tiež si mylsim, že mi to buť nepojde alebo mi to bdue zobrazovať uplne minimum, lebo nemám MUX verizu takže ani najvyžšia vybava v roku 98 nemala na palubaku spotrebu....takže to bude riadne nahovno :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Winco: Co se týče portování Androidu na HW původně určený pro systém WM - vesměs je problém s BT a sem tam i GPS... je jen pár strojů, kde se to zatim povedlo dobře odladit (např. HTC Diamod), takže bych tu moc optimistickej nebyl...

Co se tejče MUX / NON MUX verze - nejse přesvědčen, že je to zrovna absence MUX důvod k nemožnosti získat potřebná data z OBD... Chce to vyzkoušet, ale tady bych byl optimista... dle mě to fungovat bude i na neMUXový verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na omniu je už android z väčej polky funkny :) akurat že tam ešte nefunguje ten BT a GPS a tušima ni WiFi :D :D ale tak čo ti vyš časom to bude

no a ja vim, že naprikald spotreba nepojde určite :) lebo na týchto starých modeloch ani vo vybave nebol palubak kery by ukazoval sporebu.....no a zase mať taku \"drahu\" srandu len na to aby mi mi to ukazovalo to čo mi ukazuju budiky, plus možna neake chybove hlašky sa mi to neoplati :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Cliwe: Navi je napájená z kíčkového plusu autorádia, tudíž se sama iniciuje po zapnutí klíčku a konkrétně Garmin se po zapnutí nejprve spustí v režimu základní obrazovky a pokud není zadán žádný příkaz po chvilce se přepne do režimu zobrazení mapy. Garmin však nejede (pokud se nemýlím) na systému Win CE a nemá možnost provozovat aplikační SW pro něj určený, ale zase - co pro CE je tak dechberoucí, že by to čék nemohl oželet?... a jaxem psal - navi se po detekování napájecího napětí zapne sama, ale zase je to otázka přío FW navi. Běžné navigace se pokud vím samy nespustí, takže je nutné dodělat autoON switch, což není nijak složité...

To Reis: No jéje... na Iphone je toho docela dost a opravdu kvalitní věcičky, takže tudy cesta vede. Fůra je toho na youtube, taxi to vyhledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych se zeptat na návod pěkně po lopatě jak to tam napevno nastavit? Takže koupím si nějaký čínský tablet s androidem a bluetooth, k tomu objednám OBD s bluetooth nechám si vymodelovat kapličku na středový panel kam to i napojím, a dále mě zajímá jak to napojit aby se tablet zapínal společně s klíčky a komunikoval s origo lvíčkovským radiem poznámka mám 206 2.0 HDI rok 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Neměl by někdo zájem o ten bluetooth adapter? S mým autem bohužel nejde, ale vyzkoušel jsem ho na dědový 407mě a tam šlape, takže zcela funkční, jednou použitý, kdyby měl někdo zájem piště na SZ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...