Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

TEC 2000


fifi

Recommended Posts

neviem co to stoji doma, nikdy som to na sk alebo cz nekupoval, z toho obchodu stoji plechovka 13 eur, pri objednavani nad osem plechoviek zlava.

Islo mi hlavne o tie ostatne vyrobky, neviem ci sa u nas daju kupit. Ak ano tak som len ja zle informovany. Len tolko.

A neviem mne sa zda cena 125 eur za 9 plechoviek celkom v pohode. Aj s postovnym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , chcem sa podelit o skusenosti s Tec 2000 vyrobkami. Iste vsetci poznate orangove plechovky na cistenie vstrekov. Hladal som na nete nejaky obchod kde by sa to dalo objednat lacnejsie. Nasiel som tuto stranku

http://autotechnik-fontana.de/modules.php?name=Asers_Shop ,

Okrem klasickeho Tecu , ktory som poznal, je tam na predaj aj zelena plechovka na precistenie pred vymenou oleja a cierna na doliatie po vymene oleja. Okrem toho su tam aj prostriedky na vycistenie chladiaceho systemu a zaroven na utesnenie drobnych netesnosti v chladiacom systeme.

Prave so zelenou plechovkou mam skusenosti, pridal ju otec pred vymenou oleja do 2.0 hdi. Je tam citelne zlepsenie.

Velmi pozitivna je cena. Objednal som si 3 plechovky na vstreky 3 zelene pred vymenou oleja a 3 cierne na doliatie do noveho oleja. S postovnym z Nemecka na Slovensko 125 eur. Pri objednavani z netu je nutne ovladat zak. nemciny, ale to by nemal byt problem.

Tak sa snad niekomu toto info hodi, pozdravujem

Asi jsi myslel tyto výrobky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...