Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznam autorizovaných dealerů Peugeot poskytujících řádným členům slevu na originální ND 15% !!!NOVĚ Auto Černý PŘÍBRAM!!!


Recommended Posts

Jako příklad uvedu mírně škráblej z. lem na té 607 - auto tam bylo snad 14 dnů. Neskutečná raketa za opravu a výsledek byl, že tam nakydali snad kg tmelu a vybrousili ten lem dokulata. Prostě auto mělo 3 blatníky s takovým tím rovným lemem a čtvrtej dokulata. Na dotaz co s tím hodlají dělat z nich vypadlo, že při další bouračce to opraví... Naštěstí to auto bouralo několikrát do roka, takže se nemuselo čekat dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Guest RusKiller

Byl jsem v Auto Kalný Klatovy (mimochodem velmi solidní jednání, sleva pro stálé zákazníky - vřele doporučuji) a sleva pro členy klubu po dohodě možná

Upraveno uživatelem RusKiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

Od JVT

Taková, jak to laicky napsat, malá neviditelná potvora jménem COVID-19 ukončila můj pracovní život. Asi bych měl být rád, že jen toto a ne život jako takový. Tak jak se to stalo mnoha lidem v celém světě. Vládní nařízení o uzavření prodejen a následný předpokládaný propad prodeje vyústil v můj odchod do důchodu. Jako „prduch“ (pracující důchodce) jsem chtěl pracovat maximálně dva roky. Zmíněná potvora mi to o rok zkrátila. Začátek prázdnin byl můj poslední pracovní den u značky PEUGEOT.

Takže bohužel já pomoc již nemohu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...