Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznam autorizovaných dealerů Peugeot poskytujících řádným členům slevu na originální ND 15% !!!NOVĚ Auto Černý PŘÍBRAM!!!


Recommended Posts

Byl jsem v Peugeotu Hodoňovice (F-M) pro nějaké věci a byla mi poskytnuta sleva 15% na ND. Měl tam zrovna na stole naskenovanou průkazku člena z obou stran , takže tu moji si se zájmem prohléd v reálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Počíta sa aj s používaním členských kartičiek a stým spojených výhod pre riadneho člena aj u Slovenských dílerov značky Peugeot? a od kedy?

PS : Alebo je otázka skôr na Pastorka?

[upravil dne 13/4/11 22:47 Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tohle vlákno a všiml jsem si, že zde chybí bývalý partner klubu \"V-M Incom Vrchlabí\". Co se stalo, že už náš klub nepodporují? Brácha tam v loňském roce na podzim byl a předložil jim kartičku řádného člena a oni se mu vysmáli. Tak mě jen zajímá, co se stalo, že už nejsou partnerem klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, je to jenom na náhradní díly nebo i na doplnky.Zítra jedu do MB pro origo clony na zadní okna.

to se ti vyplati aktualni sleva 20% na veškere origo příslušenstvi a to platí po celé čr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počíta sa aj s používaním členských kartičiek a stým spojených výhod pre riadneho člena aj u Slovenských dílerov značky Peugeot? a od kedy?

PS : Alebo je otázka skôr na Pastorka?

[upravil dne 13/4/11 22:47 Judes]

Na slovensku jsem oslovil 99,9% sitě Peugeot , bohužel ze strany SVK Peu ani jedna reakce . V brzké době plánuji to zopakovat ve slovenském jazyce , třeba to bylo tím .(joke)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tohle vlákno a všiml jsem si, že zde chybí bývalý partner klubu \"V-M Incom Vrchlabí\". Co se stalo, že už náš klub nepodporují? Brácha tam v loňském roce na podzim byl a předložil jim kartičku řádného člena a oni se mu vysmáli. Tak mě jen zajímá, co se stalo, že už nejsou partnerem klubu.

Vrchlabí není partnerem již od roku 2007 , proč to neprodloužily netuším,na novou nabídku neodpověděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, je to jenom na náhradní díly nebo i na doplnky.Zítra jedu do MB pro origo clony na zadní okna.

to se ti vyplati aktualni sleva 20% na veškere origo příslušenstvi a to platí po celé čr

Tak clony jsou už doma díky za info, cena 1000,- po slevě ale jsou perfektní.Pak dodám foto do sekce 307:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Jen bych upozornil na věc, že pokud přemluvíme všechny dealery tak to o to nebude mít nikdo zájem. Podle mě je zájem ze strany prodejců jen z důvodů, že jim to přinese oproti konkurenci více zákazníků. Jkmile bychom získali slevu po celé ploše, nebudeme jim mít co nabídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...