Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

velká barevná navigace 407


Pepa z hor

Recommended Posts

Tak to tedy přesně nevím, ale podle příručky tam je RT3. Abych se ještě jednou vyjádřil k mému problému: vloni v srpnu obrazovka zhasla, pak se rozsvítila, pak zase zhasla a potom se rozsvítilo LOGO PEUGEOT a zhaslo to nadobro. Nefungovalo vůbec nic. Všechno mrtvé!U nás v servisu to demontovali a poslali někam na ostravsko na opravu. V listopadu to přišlo. Po montáži naskočila navigace, radio ani detekce zpátečky nefungovaly. Prostě nešel zvuk. Povolali technika z Prahy/p. Šimka/. Ten to asi 5hod. mordoval, ale nedosáhl úspěchu. Demontovali vše a poslali vše na reklamaci do opravny. Letos v před 7 dny mne kontaktovali, že je vše připraveno k montáži. Po montáži a zaplacení 6800,-Kč jsem odjel. Po 35km přestal ukazatel vnější teploty a propočet spotřeby. Po 2 km to zhaslo úplně a opakovala se scénář ze srpna loňského roku. Jen s tím rozdílem, že druhý den všechno zase funguje, až do ujetí 35-38km. Potom vše vypne, vše je černé a bez zvuku. Po vypnutí motoru je slyšet zvuk, jako když u počítače běží hard-disk. Potom je slyšet zvuk, jako když pracují nějaké servomotorky a pak je mrtvo. A tak jsem úplně smutný. Navigaci bych ani nepotřeboval, ale jezdit bez rádia? no to je hrůza!!!!!!!

Zdraví a děkuje Pepa z hor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...