Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

velikost toroidni nadrze LPG podle typu auta


Ferry

Recommended Posts

jj u ruznych pump tlaci cerpadla ruznym tlakem, taky zalezi na opotrebovanosti tankovaci pistole, jednou se mi dokonce stalo, ze meli tak opotrebovanou pistoli a tak opotrebovane cerpadlo, ze mi naplnili asi jen 5 litru (a to byla nadrz prazdna) a vic ani tuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ja mam taky tu 56 a tankuju tak kolem 53-54l, ale to jen kdyz vim, ze hned zas pojedu, kdyz bych to mel nechat nekde stat, kor v lete, tak to pak nedavam nadoraz, no a kdyz se snazim, ujedu na to v klidu pres 600km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jezdíš město z 607 3.0 za 9l LPG(LPG 17,80l) tak to bud žvaníš nebo tam máš 1.6:D:D

Ferry ale to máš dálkový trasy ne?vychází to kolem 9l LPG....:P:P

Hoši nezapoměnte,že v mrazech jedete třeba 1-5km na benzín tak to nemůžete motat do nájezdu na LPG,nebo to přesně píšete kde to přepne a jen provoz na lpg?U Ferryho ten ma Webasto tam skoro pořád jezdí na LPG tak tam možná jo...

[upravil dne 25/3/13 18:32 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som ze prvykrat som spravil 600km dokopy ale viacej samozrejme mimo mesto.Mimo chodievam tak na 8-8,5l. Keby som chodil iba po meste tak 15je istych a to som nedavno zistil aj som to tu cita na fore ze tu spotrebu co ukazuje na displeji tak mi ukazuje vyssiu lebo na kratkych trasach neuklada prejdene metre iba cele km takze automaticky ukazuje vacsiu spotrebu ale na dialku to ukazuje dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted jsem treba najel 490km, tankoval jsem 47.47l a to jsem 200km ujel po okreskach a neco malo i po dalnici a zbytek Praha, vychazi to na 9.7 Je pravda, ze u me dost dela to, ze predehrivam motor webastem, takze kdyz startuju, uz tam mam vodu na 65stC a nejedu se studenym motorem a vetsinu jizd jezdim po Jizni spojce a tunelama, 25km tam a vecer zas zpatky, takze tam se jede vicemene plynule na tempomat 80-90. Kdyz jezdim po centru, kde je vic semaforu a je to brzda plyn, tak to se dostanu i pres tech 10, nekdy k 11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisal som ze prvykrat som spravil 600km dokopy ale viacej samozrejme mimo mesto.Mimo chodievam tak na 8-8,5l. Keby som chodil iba po meste tak 15je istych a to som nedavno zistil aj som to tu cita na fore ze tu spotrebu co ukazuje na displeji tak mi ukazuje vyssiu lebo na kratkych trasach neuklada prejdene metre iba cele km takze automaticky ukazuje vacsiu spotrebu ale na dialku to ukazuje dobre

no nevím zda se mi to přitažená za vlasy s 3.0 v6 jezdit za 9l LPG?

možná dálku při 130...

PP mi taky ukazuje 8,5l ale to je na benzín LPG ted v zimě 10-10.5l....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mne sa to zase zda vela kamarat ma plyn v bmw 3.5l a jemu zere menej.Neviem skusam teraz na roznych staniciach plyn.Vcera som tankol 60l bez problemu inde pri 50l vypne.Co som tankoval na tej cerpacke prvykrat ako som kupil auto tak som nabehal 60okm potom som tankoval inde a spravil som ledva 480 tak neviem ako je to na cerpackach dufamze sa tam netocia litrea eura a plynu nikde.Inak ked mas plyn klesa ti rucicka paliva na palubovke aj ked ti benzin nezere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa preo pytam lebo potom neviem kolko tam mam litrov benzinu ked mi ukazuje ze uz idem na rezervu tak trebars nacapujem 10litrov a potom mi vybehne rucicka aj do pol nadrze.Raz sa mi stalo ze som natankoval 40l a potom klesala ze uz tam nic nie je ked som znova nasartoval ta tak zase ukazalo ze je tam do pol nadrze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...