Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna nábojů kol


Guest hrusak

Recommended Posts

Ahoj všem

Chtěl bych na svou 307 dát pořádny alu kola, aspoň 18\" (neřešte jestli je to povoleny, nebo že se na tom nebude dát jezdit) a v rozteči 4x108 takovy kola těžko sehnat (nebo snad o něčem dost extra víte?). Tak bych chtěl vyměnit náboje kol za nějaké 5 dírové. Nemáte s tím někdo zkušenosti, co by se dalo použít?? Předem dík, Milda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložky ze 4 na 5 díru jsou problém. Jednak by musely být dost široké a asi by musely být kvůli pevnosti ocelové. Takže mi pokazí ET - tím pádem i límec (jestli budou límcové) a budou moc těžké, což už ty kola budou samy o sobě dost vážit. A ani nevím, jestli by takovy podložky někdo dělal. Máš ještě nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vyráběl to jeden člověk...tuším že se to řešilo na fóru Rebel klubu škoda.Ovšem jestli to ještě funguje nevím, jaká kvalita nevím.A je to tak rok a půl, jestli ne víc.A cena byla něco kolem 4 litrů za komplet.Jinak nevím co bych Ti k tomu napsal.Já si to myslel, že se ti to nebude líbit zkrz ten límec, ale víc k tomu nevím.Snad někdo jinej.Ale zkušenost se záměnou nábojů....třeba Oddie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nějakým Autosport & Tuning byla filcka co měla kola jako Porsche a měl tam podlžky ze 4-díry na 5-díru

Jinak i tady platí, že by sis mohl koupit nějaký pěkný kola přímo na tvoje auto a nebylo by s tím sraní atd atd, ale to už je jenom tvůj boj.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, ale zatím jste mi moc neporadili. Možná jsem se dobře nevyjádřil, nebo jste si nevšimli, že jsme v tuning fóru, ale jde mi o nějaky kola na úrovni, trochu extra. Ty co mi nabízejí na uvedených webech mě dostatečně neuspokojují. Tak co dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak přemýšlím....pokud bych se rozhodl tak tunit auto, možná by nebylo od věci tam dát ty podložky, a třeba vytáhnout blatníky.Zas by to jinak vypadalo.To je čistě moje vize, ale mám pocit, že jsi sháněl i čirý lampy a z toho soudím, že hodláš auto odlišit.Zkus to fórum www.tuning-fórum.org a třeba Ti něco nabídnou.Akorát teda pro mně je šíleně nepřehledný, ale snad by Ti to pomohlo.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem hrusak

Díky za odpovědi, ale zatím jste mi moc neporadili. Možná jsem se dobře nevyjádřil, nebo jste si nevšimli, že jsme v tuning fóru, ale jde mi o nějaky kola na úrovni, trochu extra. Ty co mi nabízejí na uvedených webech mě dostatečně neuspokojují. Tak co dál?

tak to mluví samo za sebe..., ještě před chvílí nevěděl že jsou 18\" na peugeota a tedˇjsou málo extra???:D:D:D tak dej foto něčeho co je podle tebe extra at víme co ti sem nahodit.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasny, ale to byl jen jako příklad něčeho dost extra. A kola ASA není asi problém koupit, začali je nabízet v MZB CAR TUNINGu. Za info o discích MiM díky, ty už jsem měl taky dřív obhlídnuty, ale moc mě neuchvátily. Hlavně co se mi nelíbí, jsou disky s 5paprskama a 4 dírama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...