Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 HDI 100KW Hučí


Lord Back

Recommended Posts

Dobrý den mam problém s mojí 307 HDI, když jí nastartuji tak jde motor normálně, když mu na volno přidám tak hučí jako by tam nebyl filtr a při rozjezdu to hučí fakt až docela dost, ale když jsem všechno prohlédl tak je všechno vcelku super, má to najeto asi 68000km takže v celku docela nový motor, filtr tam je normální žádnej sprtovní tam není. Má tady někdo taky tenhle motor a hučí mu to taky nebo je to fakt u mě něco posranýho. Předem děkují za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to klíďo můžu ale jak říkam je to úplně stejný zvuk jako když tam není filtr prostě úplně totožnej zvuk. V sobotu s tím najedu na rampu a kouknu na to ze zedu on ten zvuk jde právě jako ze zadu za motorem nebo možná prasklej vejfuk nevím uvidím až tam nejdu on to teda bude problém jelikož jsou tam asi ne origo pružiny a přední nárazník je asi 9 cm od země to budu muset taky pořešit origo pérama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už jsem záhadu rozlouskl dneska až když jsem sundal kryt pod motorem, a marně se dostával k tý hadici co vede do turba a neůspěšně, tak jsem to vzdal a při vylejzání jsem si všiml že nějaké s prominutím hovado, vyndalo hadici co vede před filt prostě koukám ze zdola rouvnou na filtr dovnitř, takže nevím ani jak to má vypadat nic, prostě to končí přímo vtom filtru tak jsem to zkušebně zacpal molitanem a je ticho, takže já bych potřeboval vědět jak se tomu nadává abych to mohl obědnat nemáte někdo nějaké info kde bych to sehnal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám stejný problém taky mi to nějak \"hučí nebo bzučí\" a se zvyšujícími-se otáčkami motoru to jde slyšet více, jsem na to nemohl přijít, myslel jsem, že to je alternátor, vodní pumpa nebo nějaký ložisko, pak jsem zjistil, že to tam taky nemám! Myslíš, že když tam zkusím dát nějaký molitan, že to přestane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...