Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzínový čerpadlo - Francouzská technologie opět zklamala


Fusion

Recommended Posts

je to tu zas, nějaká blbost...

takže celej den sem jezdil, nic, pohoda... du si sednout do hospody na kofolu, o pul noci vylezu a chcu jet dom jenže... auto nestartuje. Postřehl sem, že když otočím klíčkem do polohy start, neozývá se ten brrrrm zezadu (zvuk čerpání paliva), takže to tam nežene benzín (mimochodem ten tam mám). Měl sem rozdělaný to čerpadlo z 306ky, vím že je tam takovej váleček, a v tom je asi ta chybka.

Tak potřebuju vědět co se tam děje (stalo) že se to nehýbe.

Jinak pojistku na to čerpadlo sem kontroloval, a ještě poznámka - mám immobilizer kterej funguje následovně: pokud neodemknu centrálem tak nenstartuju, nenastartuju protože immob. vypne to čerpadlo... docela dobrej výmysl až na to, že občas způsoboval bordel právě tady v tomdle. Já bych ho vyhodil, takový auta se stejnak nekradou ale vykrádají, ale toho se bojím kvůli složitýmu zadrátování, ke kterýmu nemám návod.

Díky za rady (na mé zrady) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám fotky...

cerp1.jpg

cerp2.jpg

toto je ten váleček co tam žene palivo (tak tomu říkám) no a na první fotce jsou vidět kontakty + a -, když do nich dám 12V tak se nic nestane. Pod čepičkami 1 a 2 jsou pružiny, dole pak zase kontakty: když na ně napojím 12V tak to frčí. Ale nevím např. k čemu jsou ty pružiny atd.? Oni totíž nijak nespojují ty kontakty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsi se tomu podíval na střeva? Protože jinak to nevyřešíš. Jinak pokud bys to scháněl, tak zkus zavolat do tý Plzně na ten vrakáč na 605 a XM a druhej den to máš doma se zárukou. Už s nima mám taky zkušenost. A mají solidní jednání. Volal jsem tam jednou v úterý v 10 dopoledne a druhej den ráno u nás zvonila poštovní dodávka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem pokročil, hrál sem si s tím a vypadly mě 2 uhlíky :)

díky za číslo, volal sem do Plzně, čerpadlo 2000 :(

To se mě za to dávat nechce kvůli uhlíkům, zkusím sehnat něco starýho...

Karel: díky za tip, to je ale nějaký jiný čerpadlo.. já mám v háji to co je pod zadním sedadlem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...