Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční osvětlení knoflíků síly větrání, teploty a směru


Jarecek

Recommended Posts

Zdravím,

Chtěl jsem se optat, nějak mi přestalo fungovat částečně osvětlení palubní desky, vše svítí hodiny, vyhřívánívzadního okýnka, budíky u řidiče, ale nějak mi nejde osvětlení o těch 3 knoflíků, které souvisí s vytápěním u auta (směr, síla, teplo studeno). Nevíte někdo jak se do toho dostat, abych něco nepoškodil???? :)

Děkuji za vaše odpovědi...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napřed vyloupneš spodní díl střed. panelu ( opatrně třeba nožem ). Pod ním jsou dva torxy T20. Odmontuješ a odpojíš hodiny. Pak dát ven rádio a zezadu po stranách jsou matky M5:myslim. Poté vytáhneš zbytek panelu. Pak už jen rozdělat to ovládání a vyměnt žárovky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Chtěl jsem se optat, nějak mi přestalo fungovat částečně osvětlení palubní desky, vše svítí hodiny, vyhřívánívzadního okýnka, budíky u řidiče, ale nějak mi nejde osvětlení o těch 3 knoflíků, které souvisí s vytápěním u auta (směr, síla, teplo studeno). Nevíte někdo jak se do toho dostat, abych něco nepoškodil???? :)

Děkuji za vaše odpovědi...:myslim

Vsak si na fore nic nehladal. ;) Ono sa to tu preberalo uz viackrat, aj ja som to pred casom hladal, nasiel a opravoval na svojom aute. Potom som k tomu urobil popis aj s fotkami.

No aby si to mal uplne ulahcene, nasiel som to za teba. Kikni sem.

PS: Mozno by bolo uzitocne ak by ten postup presunul admin do casti Servis » Udělej si sám , kedze sa tu tato otazka opakovane prebera ... ci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio byva zasunute v takom plechovom ramceku a ten ramcek drzi v otvore palubovky pre radio.

Vacsinou treba najskor vytiahnut radio z toho ramceka. Najlepsie je precitat si navod k radiu. Ak ho nemas, skus pohladat na nete. Spravidla na to treba zasunut nielam nejake pliesky konkretnych tvarov. Ked mas radio von, tak ten plechovy ramcek ma spravidla vpredu po obvode zahnute \"zapadky\" . Ked ich vystries, mal by ist ramcek von smerom k sebe a tak sa dostaens k skrutkam M6.

Ilustracny obrazok radia s ramcekom.

post-27863-14109614764795_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to uspěšně rozebral a složil, ale je pravda, že když člověk chce něco opravit, tak musí rozebrat půl dílu, u výměny vložky zámku půl kufru, tedka u knoflíku celý středový panel ...

jestli to bude možné, dejte návod do sekce servis: opravim si to sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...