Jump to content
Sign in to follow this  
murin

elektrika 205

Recommended Posts

jo jo ...presne ..... :) mi rekni co konkretbne potrebujes a na jaky motor. Mam ty schemata doma, ale jak koukam do diskuuze, tak se v nich vyznam asi jenom ja :cool: Nemam k dispozici scaner, takze nevim, jak bych to dal do kompu - chce to udelat ve velkym rozliseni...

Jestli mas z knizky Jak na to. Tak ty mam doma taky v tom pripade mi staci navod jak se v nich vyznat?! Jestli mas nejaky srozumitelnejsi mam 1.8 D z 86 roku a poslu ti emailovou adresu kam bys mi to mohl prosim poslat?

mam ty z te knizky jak na to, ale vyznat se v nich da celkem v pohode nejdulezitejsi je mit k tomu legendu - ten scanner si zkusim nekde sehnat.. a na tom nascanovanem ti vysvetlim, jak to vsechnio funguje.

BTW: mas okopirovanou i tu legendu, kde je popsane co je co?

mam taky schemata z tehle knizky

jestli chces muzu to naskenovat a poslat

teda ne hned ale snad zejtra pokud to nezapomenu doma :)

BTW> nema nekdo presne zapojeni vstrikovani a motormanagementu na 1.3 TU rv 92 (Bosch Mono) potreboval bych cele zapojeni ne jen po sbernicich

v te knizce je celkem pekne rozkreslene 4bodove vstrikovani, ale jednobodove ne :(

i to by nebylo marne :) V tom pripade bych doprorucoval, aby to nascanoval nekdo jiny, protoze ja v tom mam uz "pracovni poznamky" a prehlednost to rozhodne nezlepsuje.....

To je super nápad dát to na stránky.Legendu mám asi se do toho budu muset zahloubat :).Nevíte jestli se dají koupit el. svazky v mototechně nebo musím do peugeotu?

ja to mam ciste nepopsane takze to naskenuju a poslu bud v patek nebo nejak mezi svatkama pac tedka mam docela fofr , ale to asi pred vanocema kazdej :)))

2 maurin > na co potrebujes svazek el. ??? ze by taky vemena motoru za jinej ???

Chytli mi v motoru kabely asi se prošoupali někde o motor a mám to jenom provizorně poslepovaný.Ten vrakáč je dobrej nápad dík. :P

murin: davej bacha co kupujes, tech svazku je tam spousta druhu....pokud potrebujes na svetla ten je skoro u vsech stejny (akorat je rozdil mez D a benzinem), ael pokud chces ty ke komputeru, tak bacha.....