Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hdi škube


JJEENNDDAA

Recommended Posts

zdravím pežoťáci

omlouvám se ale na svuj problem sem zatim nic nenasel. Mám peugeot 406 2.0HDi 80kw, chvíli po koupi mi odešli vstřiky a praskl píst. Sehnal se druhej motor a ten mi v servisu vyměnili, museli sundat hlavu, přetěsnit a samožřejmě jemně srovnat. Ted k problemu.. Po vyměně motoru jsem auto dostal ze servisu v pořádku a po 1000km jsem jel na kontrolu a dotaženi hlavy, přičemž jsem zjistil, že mi teče olej tak jsem to při jednom nahlasil. Olej vyřešily, ale hned jak jsem auto přebral po kontrole hlavy, tak mi začlo něco škubat, ale pouze když tomu šlápnu víc než normalně( jezdim do 2500ot/min) tzn. když tomu dam přes 3000 tak to začne škubat, což potom vždy postupně zmizelo. Jakoby se system jenom zavzdušnil a pak se vzduch postupně vytratil. Když jsem to škubání vyvolal tak to cukalo v režimech volnoběch, plynula jizda a jemna akcelerace. když jsem šlapl víc na plyn tak to zabralo a jelo normalně.. jezdim s autem tak jak je a nic neškube protože jezdim jen do prace a po městě tak to přes těch 2500 netočim. Už dvakrát se mi ale stalo, že auto začlo cukat a cukalo z nízkých otáček a mělo nepravidelny chod na volnoběh..

Já vím je to dlouhe a možná to tu i bylo ale prosim vas napište mi co vas napada, jezdim od servisu kservisu a už mě to nebavi. Bojim se vubec přidat plyn aby se něco nerozsypalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlastně něco takoveho se mi stalo kolega mi dělal diagnostiku a pak mi řekl at to projedu a at to protočim pořadně tak jsem dal 4000 otaček, pak si jen pamatuju rozsvitila se kontrolka STOP a K a auto zdechlo. při pokusu startovat to znělo jako by byli zkočene rozvody tak jsme to dotahli domu a rano jsem to nastartoval ale jelo to nepravidelně jakoby skočene o zub. zavezli sme to do servisu na kontrolu rozvodu a ty byli v pořadku. od te doby jezdi normalně ale jen pokud to netočim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...