Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc-alarm (levý sloupek)


tomm176

Recommended Posts

Jo kabel je taženej sloupkem...horší je,že je to černej kabel a nevím jaký barvy maj ty žíly. Tak jsem se chtěl zeptat,jestli to nemohlo být origo připojený jako zadní repro. Já jsem měl v autě přípravu pro rádio,takže jsem si dával svoje a ty zadní odstříhl.Takže jsem myslel,že když to tam je,že bych to připojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teoreticky to může být připojené na zadní, ale pokud to je výškáč, tak ve dveřích bys měl mít \"basák\" a někde i ... sakra jak se té krabičce říká, co rozděluje frekvence ... no prostě krabičku. Té stačí jen přívod pro přední repro a ona ten signál rozdělí.

Zadní bys měl mít klasicky dozadu a v kufru nalevo nad kolem kulatý konektor ... No pokud to auto bylo vybavené zadními repráky od výroby. Nevím, ani jaký máš ročník. Ale vzhledem k těm samým redukcím a přechodkám doporučuji natáhnout nový kabel od rádia přímo dozadu. Já jsem ho natáhl, nechtěl jsem sundavat lišty u dveří, tak jsem to natáhnul pod středovým tunelem a pod zadníma sedačkama (vzadu na zemi mám kabel - stejně tam málokdy někdo sedí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být čidlo pohybu uvnitř kabiny. To znamená, když se otevřou dveře (s aktivním alarmem), tak začne houkat. Záleží, jak je citlivé, může stačit průjezd kamionu okolo zaparkovaného vozu ... ono se rozhoupe a začne houkat :D To čidlo by mělo jít i vypnout (zároven mít zamknuto), třeba když jdeš na nákup a v autě máš psa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být čidlo pohybu uvnitř kabiny. To znamená, když se otevřou dveře (s aktivním alarmem), tak začne houkat. Záleží, jak je citlivé, může stačit průjezd kamionu okolo zaparkovaného vozu ... ono se rozhoupe a začne houkat :D To čidlo by mělo jít i vypnout (zároven mít zamknuto), třeba když jdeš na nákup a v autě máš psa :D

Počítám se bude dát vypnout tím tlačítkem co mám vedle spínačky...našel jsem v příručce k čemu ten čudlík je,ale bohužel jí mám německy a nemůžu najít na netu českou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...