Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

upgrade biosu


wooody

Recommended Posts

zdravím dnes sem přivez procesor AXDA2800DKV4D 2800+ 12.5 x 333 MHz, 2083 MHz, Barton, ale když sem ho tam dal tak mi pořád píše že je tam 1250 mhz, na stránce od hurvajze tady to píše že je potřeba upgrade biosu. bios mám podle everestu Phoenix-Award BIOS v6.00PG..... deska je DFI AD77..... už je to babička vím...... jak na ten bios, poradíte mi kucí???

[upravil dne 14/1/11 11:02 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna tady?? http://www.driversdown.com/drivers/DFI-AD77-Bios_83388.shtml

Kdyby to nahodou u tebe fungovalo stejne tak ten soubor co stahnes musis dat na flashku a pak pujdes do Biosu a tam bud update a nebo jeste moznost ze na to sezenes program kterej ti to udela sam pri spustenym systemu..ale moudré bude pockat na Hurvajze,ten se v tom vyzna :)

[upravil dne 13/1/11 23:53 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tak starej dosky asi nebude možnosť flashovania priamo z biosu. V súbore čo si stiahol by mal byť pribalený aj program na flashovanie. Ak nie je, bude sa dať osobitne stiahnuť.

Počas flashovania musíš byť nabútovaný v DOSe. Takže musíš zohnať bútovacie CD pre DOS. Jedno z takých je napr. Hiren\'s boot CD, ktoré obsahuje množstvo užitočných programov. Ak máš súborový systém na disku FAT, potom súbor pre flashovanie pred bútovaním hoď na disk. Ak nemáš, potom budeš musieť ten súbor vypáliť na iné CD. Po nabúdovaní prehodíš CD a môžeš flashovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nepíše... asi to dopadlo špatně... :D DFI už jsem neviděl od doby DX2/66 takže nevím, ale někteří výrobci mají upgrade bioru na kombinaci kláves nebo DipSwitch na MB, pak stačí jen dát ten .bin někam kde to zvládne MB načíst. Akorát si nepoamatuju, jestli to bývalo v manuálu a nebo to info dávali k dispozici jen OEM výrobcům PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...