Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HDi 80Kw chip 105Kw


Kšilt

Recommended Posts

Mám prosbičku nestalo se tady někomu že chvíli jede potom přestane táhnout turbo začne tlačit až od 3tisíc někdy od 1700 fakt už nevím co s tím byl jsem na diagnostice protože mi svítil motor tam jsem zjistil že je to poloha plynovýho pedálu tak jsem vyměnil ten plyn a dělá to pořád předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem si taky říkal ale nikdo poblíž mě nemá diagnostiku aby to mohl napíchnout za jízdy a nevím hlavně kdo z jihu čech. Kluci co mají 406 tak říkali že eger ventil se nějak zaslepí a moc se mi do toho nechce jít něco zaslepovat chci jen aby to fakčilo protože chci předject např BMW a turbo nesepne a předjíždím chcíplou oktávku a to by se zbláznilo.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ksilt: mno jako sorry, nevim proc chces hazet auto ze skaly kdyz to za to nemuze.... kdyz to nekdo namr*any cipem tak se potom nediv.... Jako uprimne pochybuji ze to tvoje auto ma 105kw.... uz jenom z toho duvodu... ze 10let z 80kw udela tak 60kw...... takze ses tak max na 80 a jeste se tim kur*y motor a vsechno s tim spojene.....

Jako to ze neco vycistis je sice hezky, ale neznamena to ze to vyresi probem...

To je takovy problem zajet kamkoliv na diag i do original peugeotu a podivat se na udaje jake dava vaha vzduchu... i debyl by to poznal laickym okem ze kdyz ukazuje blbosti asi cisteni nepomuze......

Jako muzes vycistit cely auto.... ale nepromazanej plynovej pedal to nerozhejbe..... [metafora]

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Musim za něj postavit pač jestli auto čipovali když mělo najeto 30 000 a auto má najeto přes 200 000 tak to je docela pozdě na projevení špatného čipu.Vyčistit váhu byla prevence je jasný že pokad to nedá na dia tak nemůže dělat závěry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ksilt: mno jako sorry, nevim proc chces hazet auto ze skaly kdyz to za to nemuze.... kdyz to nekdo namr*any cipem tak se potom nediv.... Jako uprimne pochybuji ze to tvoje auto ma 105kw.... uz jenom z toho duvodu... ze 10let z 80kw udela tak 60kw...... takze ses tak max na 80 a jeste se tim kur*y motor a vsechno s tim spojene.....

Jako to ze neco vycistis je sice hezky, ale neznamena to ze to vyresi probem...

To je takovy problem zajet kamkoliv na diag i do original peugeotu a podivat se na udaje jake dava vaha vzduchu... i debyl by to poznal laickym okem ze kdyz ukazuje blbosti asi cisteni nepomuze......

Jako muzes vycistit cely auto.... ale nepromazanej plynovej pedal to nerozhejbe..... [metafora]

;)

Já jsem si nechal chipovat ve 200 000 km a musím říct, že před chipem bylo na brzdě naměřeno 81 kW, takže ubytek výkonu s opotřebením určitě je, ale není nijak zásadní jak píšeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takisto si myslím že úbytok výkonu s časom nieje nejaký veľký, teda pokiaľ sú v poriadku čidlá, senzory a vstrekovače niesu po smrti. To by mi asi 10 ročná 406tka nevytiahla 215km/h tachometrových so 4 osobami (samozrejme v Nemecku na diaľnici) A pokiaľ sa auto chová raz divno a inokedy normálne tak by som nehľadal problém v chipe ale v nejakom čidle alebo kabeláži, samozrejme treba najskôr original diagnostiku, bez toho je to pokus-omyl, známy sa takisto sťažuje že sa mu občas začne chovať jeho 307 SW 2.0 HDi 100kW divno, stratí uplne výkon, kadečo mu už menili v rôznych servisoch ale aby to dal do peugeotu na diagnostiku tak to nie :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...