Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik máte kdo najeto?


brade

Recommended Posts

moje 407 mám k dnešnímu datumu najeto 183tis,auto jsem kupoval v roce 2010 z Německa se 104 tis,auto bylo uvedeno do provozu v roce 2005 

 

výměna FAP -  ne FAPoff

výměna spojky + automaticky jsem dal i setrvačník,který jsem koupil v akci v Peugeotu za 4tisíce :)

výměna čepu

 

 

prozatím auti jezdí v pořádku :)

Upraveno uživatelem ace11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ja mam 218000.ale realne co som zistoval je asi plus 80000.takze som sklamany..skoda ze som to nemohol zistit ked som ho kupoval pred 3ma rokmi...inac motoricka stranka spoko. Podvozok kalamita...407 sw 2hdi 100kw..

Upraveno uživatelem alexio67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nyní s 407 najeto 166.000. Od koupě jsme na něm najezdili plus mínus 200km, ale už mě stálo navíc celkem 45.000,-. Je to celkem zajímavý, když si člověk začne psát opravdu každý "prd", který do toho auta narve.. :-)

Upraveno uživatelem pre.vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto tak nejak normalni cena, ja po koupi daval zakladni servis za 15 000 a ted v breznu sem menil turbo, spojku, zhavice, silace na zadni naprave, cepy rizeni, olej v motoru, filtr, olej v prevodovce, zadni tlumice a sakum prdum s praci 52 000kc. Proste auto je kasicka a budes do nej cpat jen prachy. Bohuzel modernizace aut obnasi vetsi usili a vetsi vymejsleni vyprcavatek ktery stojej vice penez... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow tak ja teda mrknu kolik jsem do 407 zatim nacpal ja ale je fakt, ze treba spojka a rozvody byly delany, neresil jsem druhou sadu pneu atd. A kurvitek je na benzinu nepatrne mene :D

 

Edit :  od 10/2014 veškeré opravy 11.000Kč

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...