Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik máte kdo najeto?


brade

Recommended Posts

No já neměla na výběr, auto dlouho stálo a po cca dvou týdnech po koupi se mi rozletěla (teď si nevzpomenu jaká přesně) kladka...motor přežil bez úhony, daly se nový rozvody, vodní pumpa atd a jezdí se dál   :mrk a omlouvám se za duplikaci, špatný přihlášení... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

:mad: Jednou jedinkrát jsem musela jet s dojezdem --- km, je to dva roky zpátky  :( bývalej mi 407 vrátil nenatankovanou :roll 

a je fakt že posledních 10 km kdy se ukazatel nádrže ani nezaklepal stály pěkně za prd... chvilku jízda ok, pak cukání, pak ok, pak šílený cukání.... No nechci moc myslet na to, co si chudák všechno nasál... :myslim

 

Jinak jsem se minulý měsíc dostala na 150.000 km  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tam nemáte palivový filtr??? Tím vyjížděním nádrže si "akorát" :bojim  můžete vydřít vstřikovací čerpadlo....

Jinak 260tis. Mám od 150ti. Chladič klimatizace, rozvody, spojka, brzdy, klapka klimy, vzpěry zadních dveří a dnes jsem si měnil zadní čidlo ABS(správně snímač ABR).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 roky později...

tak dnes aktualne 3850000 tis. a zatím na ty km spokojenost.Servisně spíš drobnosti,nic nestandartního co ostatní značky taky potkává.Minulý rok například v servisu stala asi 6800,-kč.Nový EGR,ten odšel po elektrické stránce a vzal sebou i fap,ale po vyčištění vse zas ok.Používám po celou dobu Maxxmotion diesel od OMW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...