Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc při koupi


Rudouš

Recommended Posts

Tak s tím fapem mam radost ze tam není. Nechci se ptát jak jouda ale to mi bezplatně vemeni v českém Peugeotu? Nebudu něco platit? Auto je z Belgie... Jinak je to paráda. Radost jezdit. Přes sobotu sem najezdil 500 kiláku a furt nemám dost:) Rozvody sou řešeny jak prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím fapem mam radost ze tam není. Nechci se ptát jak jouda ale to mi bezplatně vemeni v českém Peugeotu? Nebudu něco platit? Auto je z Belgie... Jinak je to paráda. Radost jezdit. Přes sobotu sem najezdil 500 kiláku a furt nemám dost:) Rozvody sou řešeny jak prosím?

Ano i v českém Peugeotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hned zítra se objednám...Já se dnes bavil s kámošem co dělá auta ne přímo pro Peugeota a říkal mi že tam je řetez...:o a ze rozvody mně trápit nemusí... ještě mi prosím poraďte s tempomatem prosííím. Omezovač sem nastavil ale tempomat? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hned zítra se objednám...Já se dnes bavil s kámošem co dělá auta ne přímo pro Peugeota a říkal mi že tam je řetez...:o a ze rozvody mně trápit nemusí... ještě mi prosím poraďte s tempomatem prosííím. Omezovač sem nastavil ale tempomat? dik

Na páčce kde volíš mezi omezovač je i tempomat tak to tam pootočíš na té pačce a při zařazenem 4 stupni a rychlosti vyšší než 40 km zmačkneš páčku zboku a tempomat se zapne(auto jede stálou rychlost)Jakmile šlápneš na brzdu nebo plyn tak se vypne,když chceš zrychlit tak na to šlápneš a pak se to vrátí na nastavenou rychlost.Dá se tím i zrychlovat a spomalovat když je zaplej temp.tak zezadu zmačkneš tlačítko když ho držíš takto skáče po 5km a když mačkáš tak po 1.(dolu i navrch)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hned zítra se objednám...Já se dnes bavil s kámošem co dělá auta ne přímo pro Peugeota a říkal mi že tam je řetez...:o a ze rozvody mně trápit nemusí... ještě mi prosím poraďte s tempomatem prosííím. Omezovač sem nastavil ale tempomat? dik

Ten tvuj kamarad tomu moc nerozumi, je tam remen, ne retez, viz: http://www.jdauto.cz/zbozi/947/1814/rozvodove-sady/peugeot/807-e/2-0-hdi/rozvody-rozvodova-sada-peugeot-807-e-2-0-hdi.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho tempomatu se první nastavení nedělá tlačítkem z boku, ale tlačítkem plus (přidávání), teprve opětovné zapnutí nebo vypnutí se dělá talčítkem na špičce páčky. Pokud chceš tak si stáhni podrobný návod na stránkách Citroen.cz

A nebo zkus hledat na této stránce, stačí v prohlížeči dát F3 a pak hledané slovo a máš to. Skoro vše se tu už probralo. A máš odpověď většinou ihned.:D

[upravil dne 18/1/11 08:33 MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravím!

Potřeboval bych radu zkušených 807kářů ohledně koupě. Mám vyhlídnutou 807 2,0HDi/79kW, rok 2005, obj.1997, RHT. Cena 175 000, najeto údajně 95000km. Z bazaru, v ČR 2. majitel.

Včera jste mi našli dle VIN, že je stočený (rok 2007 136000km). Jít do toho, zkusit ukecat slevu ještě po shlédnutí mechanikem?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně jsi nejprve ověř zde na foru Vin.Nevěř protokolu CEBIA .Řešil jsem to zde .Defakto ze 3 vozů v ČR. 3 Xpřetočeno.I s protokolem od Cebie.Nakonec jsem dovezl z Německa a tam bez problémů.Tento co jsem koupil a po zjištění zde vrátil jelikož byl přetočen o 140 tis km.Furt je zde k mání Peugeot 807 2.0 HDi Confort Pack.http://www.autocitydc.cz/nabidka.Naleštěn jak jsem ho měl já.A km 117 tis.a né skutečnost 260 tis.I s protokolem.Takže velký pozor při tom výběru !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...