Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kdo chce relativne novy BMW za par kacek???.....podvod, coz jsme cekali, ale co kdyby????


Scratch

Recommended Posts

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/rada-5/8599812

a

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/bmw/x5/8596543

bud ty auta tak klesly, nebo je tam chyba :/

pokud ne, tak jdu do X5

[upravil dne 13/1/2011 00:20 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resime ted s Adou, ze do roka bych chteli koupit asi mozna nejakyho kombajna, a ja se zamiloval do alfy 159 v kombi, ve zlatohnede metle :), mate s tim nekdo zkusenosti? Uz pre 406 jsem chtel alfu 156, ale vsichni me od toho odrazovali :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resime ted s Adou, ze do roka bych chteli koupit asi mozna nejakyho kombajna, a ja se zamiloval do alfy 159 v kombi, ve zlatohnede metle :), mate s tim nekdo zkusenosti? Uz pre 406 jsem chtel alfu 156, ale vsichni me od toho odrazovali :(

Po pravde???

Me jsem 156 1,9 JTD 103 kW............BOMBA.(pokud mne rozstrelila zenska)

Stopadesatdevitka je jeste hezci,no uz maji malinko horsi a nekvalitnejsi motory,co se tyce ropaku.Benzin nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion: nikde jsem to nezaznamenal, ale predpokladam, ze to podvod bude..... ale i tak za tak malo penez bych si v tom rad posedel....

Kdyz jsem mel moznost ridit 330d coupe, tak to bylo fakt peckovni, skoda, ze to bylo v jizde pro zivot (akce BMW) kde mi slo ve finale hlavne o to, dojet co nejlepe, misto toho to poradne proslapnout.... Svete div se, blazen Scratch, skoncil tusim ze do 30 mista z 5000 prihlasenych do souteze, kde se hodnotila plynulost a bezpecnost jizdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...