Přejít na obsah
DOGGy.04

světla

Recommended Posts

Zdvravím, tak zase budu chvilku otravovat s jedním zapeklitým problémem.... 406, starý model, 1.8, 16v, 97rok výroby. Od doby co se mi vrátilo auto ze servisu tak mi při rozsvícených potkávacích světlech svítí i přední levé dálkové a zadní leva mlhovka. Oslňuju tím ostatní a štve mě, jak na mě každý bliká už to odmítám davat nějakému řezníkovy do servisu, nevíte někdo v čem to muže byt?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ne ne auto nestartovalo pry nějaky zkrat a odešlo par duležitych součastek... daval sem to znamemu do servisu... ten si s tim nevěděl rady tak to odvezl do peugeot servisu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

až na tu zadní mlhovku mám totožný problém. Včera mi z ničeho nic začalo svítit levé dálkové světlo při zapnutí potkávacích. Když přepnu na dálky, tak svítí normálně obě,

ale při přepnutí zpět na potkávací svítí zase ta levá "navíc". Co byste poradili zkontrolovat jako první?

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hodně často dokáže u produkce PSA udělat podobnou neplechu oxidace na konektorech a paticích žárovek v zadních světlech (os.zkušenost s několika modely-P-405,BX14 a Xantie)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku