Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

IT- problém s NTB- aku KO?


Dundee

Recommended Posts

V \"Možnostech napájení\" nic takovýho neni a kolonku \"Řízení spotřeby\" nemůžu taky nikde najít:(

Divný je, že to začal dělat až po kompletním formátu a nový instalaci XPček (u 98 SE se to poznat nedalo, tam instalace zkolabovala u hrdwaru).

EDIT: O ovladačích to píše, že jsou aktuální a že zařízení pracuje správně...

[upravil dne 14/1/2011 15:57 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to že pišou widle že ovladač je aktuální neznamená že tam jsou ty co tam maji být, stahni ze stranek Aceru posledni ovladače a nasyp je tam. Teda pokud jsi je tam nedal už z nějakého Acer CD od notebooku, pokud tam maš jen holej system tak to šlapat nebude

http://www.acer.cz/acer/service.do?LanguageISOCtxParam=cs&miu10einu24.current.attN2B2F2EEF=3739&sp=page15e&ctx2.c2att1=4&miu10ekcond13.attN2B2F2EEF=3739&CountryISOCtxParam=CZ&ctx1.att21k=1&CRC=1160877988

[upravil dne 14/1/11 16:25 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akumulátor mám připojenej k NTB a všechno funguje.

Zatím jsem to udělal podle výše uvedenýho odkazu. Vlastně jde o to, ve Správci zařízení zakázat akumulátor (Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery), což není řešením samo o sobě, ale alespo\\ń můžu mít aku zacvaklev v notebooku a ten se mi neviklá apod. (protože na aku je jedna \"nožička\")...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera celej den re-instal- po zapnutí se pořád resetoval a vyhazoval modrou obrazovku a jediný, co jsem stihl zachytit, že nemůže nabootovat:(

Dneska ráno zase re-instal, protože jsem neprošel kontrolou pravosti:roll

Zatim to funguje, tak jsem zvědavej, jak dlouho:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...