Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

IT- problém s NTB- aku KO?


Dundee

Recommended Posts

Docela urgentně bych potřeboval poradit, jak spojit dva disky. Fyzicky se jedná o jeden disk softwarově rozdělený na dvě části.

Momentálně ho mám píchlej k PC přes USB a potřeboval bych ho šoupnout zpátky do NTB...

Vím, že dřív na to byl \"Fdisk\", ale ten už jaksi XP neznají...

[upravil dne 12/1/2011 22:58 Dundee]

[upravil dne 14/1/2011 10:02 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak disk jsem spojil, ale teď když dám CD do mechaniky a pustim NTB, tak mi to napíše, že nenašel systém (tuším \"Optional system not found\"). A po připojení disku zpátky k PC to sice nainstaluje \"Diskovou jednotku\", ale neobjeví se mi v počítači, takže s nim nemůžu nijak pracovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V PC jsem novej oddíl vytvořil, disk naformátoval a tvářil se jako další disk (G:).

Pak jsem ho dal do NTB, dal CD s woknama do mechaniky a zapnul. Napsal, že nenašel systém, tak jsem si vysmahl jiný CD (i když předtím z tohohle normálně četl) a kulový, furt stejná hláška.

Zkusil jsem disk zpátky do PC, ten našel \"Diskovou jednotku\", ale už jí nepřiřadil písmeno a mě se nepovedlo ho k tomu donutit.

Tak mám teď NTB na dvě věci a disk, kterej je na tom stejně jak v NTB, tak v PC. Mám sto chutí ten noťas rozdupat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera konečně po několika pokusech a vystřídání asi deseti CDčkek s Woknama (98 SE a XP) se mi konečně podařilo notebook rozjet, ale vyskytl se mi jinej problém:

Dokud jsem byl v BIOSu nebo menu před startem (přes F8), taky bylo všechno v pohodě, ale jakmile naběhly XPčka, tak nereagoval touchpad, klávesnice, vypínací tlačítko ani zapínání WiFi. Fungovala jenom myš připojená přes USB.

Nevim proč, ale nakonec mě napadlo u vypnutýho notebooku vyndat akumulátor a zapnout ho čistě na zdroj. No a jak je vidět, tak to funguje normálně.

Je teda problém v akumulátoru nebo někde jinde? Konkrétně se jedná o Acer TravelMate 2433 LMi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...