Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio (CD) hraje a nehraje


sefi79

Recommended Posts

Zdravím všechny.Po dlouhém hledání jsem nic nenašel.Možná jen okrajově.Jde o to,že mi zase po vyčištění po půl roce přestalo hrát cd.CD hraje v pohodě když nemám puštěný motor.Jak nastartuju tak ho někdy načte,ale nehraje nebo nenačte vůbec.:(

Může to byt tak náchylný na malé vibrace v autě??Nebo tou zimou?Nedá se tam něco poštelovat nebo to něčím vypodložit,aby to tlumilo víc?Dnes jsem zkoušel čistit,ale jen 60% lihem.Výsledek o 10% lepší,ale pořád jednou jo a pak 20x ne.Nevím jestli to není málo.Isoprop. jsem nikde nesehnal(v Praze).Vyplatilo by se nechat pokud by to šlo vyměnit laser(čočku)?Chci zachovat origo vzhled a displeya páčku pod volantem.Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

isopropyl by mel jit koupit v lekarne...

60% lih muze nadelat vetsi paseku nez nic, udela na tom vrstvicku, ktera zmeni opticke vlastnosti a cte to jeste hur...

no jinak jeste by teoreticky u laseru mel byt potenciometr, kterym by slo pridat trosku na vykonu...

takto jsem ted opravil starsi domaci CD prehravac, ktery obcas nenacetl, a casto preskakoval a ted je jako novy...

A pokud vim, tak by potak mel byt vsude... (a pokud ne, tak tam bude nejaky odpor, ktery by se dal nahradit mensim, ale musi se to rozdelat...

me to posledni dobou taky zas zacina zlobit, tak to mozna casem budu resit... ale co nejvic to oddaluju, prace mam porad dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Právě že v lékárně mi to neprodali:(.Zkusím ho ještě někde sehnat,vyčistit a pak už nevím.V potenciometrech,odporech se moc nevyznám.Já jsem spíš přes zásuvky,jističe:).Snad bych se potom,kdyby to nevadilo na někoho obrátil:roll.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Měl sem úplně ten samej problém.Jak sem nastartoval nehrálo.Vyčistil sem lihem a vše je v naprostym pořádku.Jen když je mínus 10 a cd je zmrzlé tak se mu nechce.Potenciometru sem si nevčiml ale pokad by tam byl tak stačí určitě jen malinkym šroubováčkem pootočit ale nevšiml sem si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to h4wk3y:To by bylo super.Dnes nový poznatek.Při nastartovaným motoru mi to nevezme,ale když dám klíček do polohy před startem,tak ho načte-hraje a potom když nastartuju tak hraje dál:mrk.No ale nesmím ho měnit,jinak potom asi stejnej postup:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super,konečně nějaká adresa v Praze.Myslíš že to fakt zabere??Ted to čte jak jsem psal výše.Myslíš,že by to mohlo mít vliv na ty vibrace.Že pokud se auto chvěje,tak špinavá čočka nepřečte CD?Díky...

[upravil dne 13/1/11 22:10 sefi79]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak lih s vahou vubec ni nedela :D...

Mam tu lekarsky cisty lih a zkousel jsem tim cistit vahu - \"drhnul\" jsem to i steteckem a lih tekl ven cisty(vubec nic nevycistil)...

Pak jsem si koupil ten sprej na cisteni brzd/vahy vzduchu, jednou jsem na to striknul a vytekla cernota jak blazen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...