Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž chladiče P306 2.0 - jak sundat plastovou mřížku nárazníku


ThorR

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju sundat chladič vody.

Odpojil jsem horní hadici, potom chladič od klimatizace, ale dole jak je nadobka na vodu je dalsi hadice, zhora ta spona nejde sundat ani ranu, je tam strašně blbý přístup

Dá se to sundat bez nutnosti sundání nárazníku atd. ? Nikde jsem tady návod nenašel ... díky za případní rady

[upravil dne 12.1.2011 20:02 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak u 2.0, ale většinou povolíš příčku nad chladičema, odpojíš hadice a vyklopíš směrem k motoru a vytáhneš nahoru--je zasunutý do spodní příčky ve dvou gumách (něco jako silentblok)

ta spodní hadice jde špatně sundat i když vytáhneš to pérko--většinou ta hadice \'\'zarezne\'\' v chladiči a musí se vyměnit i ona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že se bude muset vyměnit i ta hadice. Teď jsem se byl ještě podívat, tak dobrý přístup k té spodní sponě je přes mřížku v nárazníku, ale vůbec mi ta mřížka nejde sundat a bojím se že ji utrhnu. :myslim:myslim

Ale díky za radu, aspoň vím, že už je to poslední krok a pak by to mělo už jít vytáhnout

[upravil dne 12.1.2011 20:00 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ju mám na niektorích miestach privarenú. Či je to origo neviem. Nárazník ti drží tuším na dvoch šróboch, nie je to zložité dať dole. Som tu cez mobil tak ti sem neviem dať odkaz, ale pozri si v sekcii udelej si sám v návodoch, vlákno výmena chladiča klimatizácie a tam som dával členovi deddo306break dole aj nárazník. Už si to presne nepamätám, ale tam to je.

Edit, oprava, nárazník drží na štyroch šróboch.

[upravil dne 12/1/11 21:42 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som menil minuly rok chladic klimy. Daval som dole cely predok a podla toho postupu co sem dal marko306 to bolo raz-dva.

Ked som to asi dva mesiace na to zhadzoval druhy raz koli vymene uhlikov v motore sahary, tak to uz bola uplna brnkacka :) .

Bojim sa, ze viac casu stratis spekulovanim ako vybrat chladic ak naraznik zostane na aute, nez kym ho das dole ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...