Přejít na obsah
petrson

nestartuje když je pod nulou hdi

Recommended Posts

zdravím kolega má problém s 2 litrem hdi má tam 4 měsíce starou baterku ,když bylo nad nulou starty v pohodě ale jakmile je teplota pod bodem mrazu tak nic nenastartuje baterkou to není byla na reklamaci a je dobrá tak nevíme čím by to mohlo být ..

:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem podobný problém nad nulou OK nula a míň ne a ne chytit, měřil jsem žhaviče byly ok. akorát se mi nezdál proud který při startu tekl z baterky (měřeno kleštovým ampérmetrm a porovnáno s druhým autem).

Dobře jsem poslouchal a měl pocit že motor při startu jakoby houpe (myslím tím houpavý zvuk)

Byl to startér, už byl vychozený a pří nízké teplotě se to projevilo motor správně nezatočil a navic pokles napětí tudíž asi neotevřou vstřikovaře.

Startér vyměněn a bylo po problému měl jsem najeto cca 80 tis. km

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
měl jsem podobný problém nad nulou OK nula a míň ne a ne chytit, měřil jsem žhaviče byly ok. akorát se mi nezdál proud který při startu tekl z baterky (měřeno kleštovým ampérmetrm a porovnáno s druhým autem).

Dobře jsem poslouchal a měl pocit že motor při startu jakoby houpe (myslím tím houpavý zvuk)

Byl to startér, už byl vychozený a pří nízké teplotě se to projevilo motor správně nezatočil a navic pokles napětí tudíž asi neotevřou vstřikovaře.

Startér vyměněn a bylo po problému měl jsem najeto cca 80 tis. km

tak on má taky kolem 90 tis. najeto tak vyzkoušíme ststartér

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte,

mal som podobný problém. Po dlhom skúmaní (a neuspešných pokusoch so žhavičmi, štartérom, baterkou atď...) sa vymenil snímač polohy klukového hriadela a štartuje na prvý šup aj pri -7 stupňoch :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku